Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha választhatnátok, kényelmes,...

Ha választhatnátok, kényelmes, főnökös autó közül akkor mi lenne az? Q7, x5, x6, s class, bmw7, audi a8, land rover, range rover, jaguar xf, bentley, mercedes gl-g-ml, esetleg más? ZÖLD KEZET KAPSZ!

Figyelt kérdés
mi lenne a megfelelő nektek?évjáratot és motort is írjatok ! :)

2015. nov. 29. 16:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Ha a cégtől kapnám és nekem 0 költséges lenne (aka megkapom és használjam ahogy jólesik) akkor egy A8-at 3.0 dízel motorral kérnék vagy egy S klass mercit szintén 3.0 dízellel.


Igen, kérhetném valami V8 6 literes böszmeséggel is, csak értelmetlen volna.

2015. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a legújabb generációra gondolsz? én akkor már valami 4.0 ás dízel motorral kérném ,hogy vigye is a vasat:)
2015. nov. 29. 17:11
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak közül Mercedes G., benzines vagy Range Rover Evoque


Ha bármit választhatnék, akkor a z új Volvo XC90.

2015. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
egy G class 6x6 Brabus-ban én is el tudnám képzelni magamat :)
2015. nov. 29. 17:18
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Programozó ritkán kap céges autót, de ha lehetne, akkor egy AUDI A4 Sport 3,0 TDI-t kérnék. Persze egy AUDI RS5 Coupé 4.2 V8 is tetszene.
2015. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mercedes S500L, esetleg Jaguar XJ 5 literes kompresszoros motorral. Ha nem számítana a pénz akkor én nem dízeleznék ebben a kategóriában.
2015. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Audi A8-at, nem szeretem az SUV-okat, és nem is látom értelmét, hogy egy főnök SUV-val járjon. Persze a főnökök is mindig dízelt kapnak, de azért ha lehetne, akkor kipróbálnám inkább a 6.3 W12-őt, vagy akár az Audi S8-at :D Persze egyértelműen újonnan szeretném, tehát 2015-ös :D


Na, álmodik a nyomor :))

2015. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
750d több mint elegendő volna. :)
2015. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

#3 #4

Ültetek már egyáltalán G Merciben, vagy csak vakon vágytok rá? Én vezettem viszonylag új 55 AMG-t, brutálisan jó hangja van, brutálisan erős, de ennyit tud. Nagyon igénytelen szerkezet, különösen a kormányzása, életem egyik legrosszabb autója volt.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, talán egy S500-at választanék, de lehet egy hetes BMW-t. Az XF eggyel kisebb méret, az ötös BMW párja lehetne, de azt is kipróbálnám. Ha egyik sem jönne be, marad az A8, nem rajongok érte, de legalább tudom milyen, 4.2 FSI-vel kellemes autó volt. Vagy hogy ne szálljunk el annyira, elég egy F10 530d is.

A suvok közül a Q7 volt a legjobb, de nekem inkább egy Lexus RX450h kéne helyette.

2015. nov. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Egyszer lámpánál kilőtt mellőlem valami brutál V8-as motoros G osztály. Ment mint a mérgezett egér, de ugye a futóműve merev hidas, azt pedig a hatalmas nyomaték a kardántengelyen keresztül igyekszik kicsavarni a kasztni alól. Na szóval elég buta látvány volt, ahogy az autó félrebillenve haladt. Na szóval a G osztály az egy luxus-munkagép, aki fogékony az ilyesmire annak biztos jó, de akit csak a luxus érdekel, az jobb ha nem veszi számításba.
2015. nov. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!