Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jogosan dudáltak,...

Szerintetek jogosan dudáltak, villogtak rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Friss jogsim van (5 napos)..

Mentem ki a kereszteződésből,szépen felraktam 4.ig 50-nél.. Jött mögöttem valami idióta,és elkezdett rám villogni.. Mondom jolvan menjél ha akarsz.. De nem ment el mellettem.. Vasúti átjárónál lelassítottam 35-re kb,mégsem kellene a lengéscsillapítókat szétba@zni.. Jött továbbra is mögöttem, ő átment 50-el a vasúti átjárón.. Aztán megint villogott.. Lehúzódok,erre nem előzött be.. Végül beértem egy Lidl parkolóba,és ott a parkoló autók között az autók,ki be pakoló emberek között rámelőzött kb 40-el,közbe dudált meg bemutatott.. Aztán befordult a 20 méterre lévő parkolóba.. Mondom elmész te a jó ku@va any@dba.. Egy szőke csaj volt egy x3-massal.. Szerintetek ennyire idegesítő,ha az ember nem gyorsít állat módjára,meg talan átengedi a gyalogosokat? Oké,valamivel lassabban váltok mint egy olyan aki 2 millió km-et vezetett,meg nem kanyarodok olyan gyorsan..

Visszafele ugyan ott az 50-es táblánál mentem kb 55-el,de akkor is rámelőztek néhányan 70-80 al.. Nem kacsázok az úton meg semmi.. Veletek is van ilyen?

31 órával vizsgáztam,szóval ügyetlennek se nevezném magam..



2015. nov. 28. 17:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
0%
a sok sok töketlenkedés és bénázás után én meg szoktam mutatni hogy is kéne haladósabban közlekedni.
2015. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
4%
igen, jogosan. teljesen kikészíti az embert a sok mazsola
2015. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Magyarázzátok már el nekem,hogy ebben mi a tökéletlenkedés? Az,hogy az 50 es táblánál 50 el megyek,vagy az,hogy nem megyek át 50 el a vasúti átjáróban?
2015. nov. 28. 17:50
 4/36 A kérdező kommentje:
Aztán ha meg annyira siettek,akkor előzzél rám az 50 es táblánál záróvonalon 70-el.. Engem nem érdekel,ha sietsz előzz meg,de ne villogj meg dudalj,mert én nem fogok száguldozni..
2015. nov. 28. 17:52
 5/36 anonim ***** válasza:
14%
nem az az egy dolog idegesítette fel hanem a többi 12 waze
2015. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az autó márkája mindent elárul... Akik ilyen autókat vezetnek valamiért túl sokat képzelnek magukról,BMW,Audi Mercedesre és leginkább jellemző,tisztelet a kivételnek. Én személy szerint megkérdeztem volna a hülye szajhától hogy mi baja van. Az ilyenre meg kimondottam allergiás vagyok,amikor adott egy nagy marha terepjáró,benne egy kis alacsony némberrel,aki játssza az eszét mintha muszáj lenne.
2015. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Milyen többi 12 waze'? Miről beszélsz?
2015. nov. 28. 17:59
 8/36 veterán vas ***** válasza:
31%

Nem kell megsértődni, de úgy tűnik, egyenlőre "csak" jogosítványod van, nem pedig közlekedési rutinod.

Ha majd kiröhögöd az ilyen eseteket, akkor már elmondhatod, hogy életképes vagy az utakon.


Gondolom nem azon rágtál be, hogy villog, dudál, és bemutat, hanem az hogy X3-asból és hogy szőke nő. ;)

2015. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

1. A km óra többet mutat, mint amivel ténylegesen mész, nyugodtan mutathat az 55-60-at is, mondjuk azért városban nem kell száguldozni, ha valaki megelőz, hadd menjen, az ő dolga.

2. Vasúti átjárón nem baj, ha kicsit lassabban mész át, a 35 nekem kicsit lassúnak tűnik, de ez az útviszonyoktól is függ.

3. Én sztem nem dudáltalak volna le ennyiért, de ha pl autópályán belső sávban is 130-cal mennél, és nem mennél ki, akkor egyet villantanék.

Amúgy meg friss jogsival nyugodtan menj olyan tempót, amilyennel biztonságban érzed magad, majd belejössz.

2015. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Beviz Elek ***** válasza:
76%
Szép a sztori meg minden, de rám nem szoktak dudálgatni, meg máshok sem látom hogy össze-vissza viccből nyomkodnák. Szóval érdekelne a másik története is.
2015. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!