Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lexus gs 450h (2007) véleménye...

Lexus gs 450h (2007) vélemények? Mennyire megbízható? Jobb mint egy 2005-ös a8 qattro 4.2 v8?

Figyelt kérdés
Nagy dögöt akarok,a régi helyett (BMW 745i 2003), és ez a 2ő tetszik. Igazából személyes tapasztalatok érdekelnének mindennel kapcsolatban, + érvek,ellenérvek,de Bárki véleményét szívesen olvasom! Köszi! :)

#audi lexus
2015. dec. 2. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az Audira szavazok, de nem vagyok a japánok ellen. Viszont tudom, hogy a Lexus kicsit lomha, és minőségben és ergonómiában azért alulmarad az Auditól. Lexusnál gond lehet még, hogyha valami tönkremegy, akkor sok szerelő nem is ért hozzá, és alkatrészt is nehezebben találsz.

De vigyázz, mert a 2003-mas 745 után a 2005-ös Audi A8-at nem fogod előrelépésnek érezni, és a Lexust sem.

2015. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért én nem mondanám, hogy alulmarad egy Auditól.

Főleg,hogy egy Hibrid az technikailag fejlettebb mint egy sima benzines.

A 4.2 v8 20 litert fogyaszt a Gs beéri 11-el.

Egyébként nem egy kategória. Lexus LS lenne a párja.

2017. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahol a GS 11 litert eszik, ott az Audi is max 13-at.
2017. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező majd elmeséli mennyit eszik egy V8 városban de az nem 13L az is biztos. A Lexus nem azért eszik jóval kevesebbet mert Lexus hanem mert 2 hengerrel kevesebb van benne meg hibrid.

A technológia miatt a Lexus-ra szavaznék.

2017. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!