Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsiját szerető, tisztogató...

A kocsiját szerető, tisztogató, alvázmosó és a kocsijának mindent megadó férfinak tudnátok ajándékötletet karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tehát télen többször alvázat mosat, a kocsi külsejét illetve a belső borításokat ápolja, kenegeti, a szűrőket cseréli.


Nem túl régóta ismerjük egymást. Lehet, hogy valami kocsival kapcsolatos dolgot adnék neki karácsonyra. Mondjuk 10 ezer alatti dologra gondoltam. Van valami ötletetek, aminek örülhet?


2015. dec. 3. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

minőségi szarvasbőr kendő, a kerékhez gumiápoló glicerin, esetleg szilikon zsír, és rézpaszta...ő tudni fogja mire jó ez utóbbi..

esetleg egy nagyon jó dukkó-fényező anyag: (wolf's) viaszos gyorsfény..


élete legszebb karácsonya lesz, te meg tíz alatt megúszod.

2015. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy képkerettartó bigyókát javasolnék, amibe a Te fotód van keretezve. Amit vagy kitesz a szeretett járművébe, vagy kenegesse egymaga azzal az első pontban említett szarvaskendővel a micsodáját.
2015. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, ez a sok cucc összesen meg van egy tízes alatt?
2015. dec. 3. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne ilyen ajándékban gondolkozz! Ha tényleg mindene az autó akkor már úgyis megvette azt ami neki kell. Bármit is veszel neki az autóhoz, nem lesz őszinte a mosolya. Inkább vegyél neki zoknit vagy alsógatyát.
2015. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok..azért nem írtam árat, mert nem biztos, hogy van feléd Homasita, vagy shell kút..a szarvasbőr(talán) az négyezer, a glicerin az drogéria vagy gyógyszertár, a gyorsfény viaszos kézipumpás flakon pedig ezernyolc(de marhajó) a rézpaszta, vagy réz-zsír egy kesebb tégely hatszáz-nyolcszáz..de baromi jó az is..


nézz utána a neten... a gúgliba írd be, aztán vágni fogod, mi minek kell..

igenis a pasid fog örülni...


szóval mindent egy helyen én az Andor úti Homasitában veszek..ha véletlenül oda tudsz menni, akkor válogathatsz mindeféle cuccból...


mint írtam tízezer alatt lesz jóval..nézd meg az árkeresőben..

2015. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki de csak annak amit használok vagy legalább olyan jó! Nézd meg miket használ.

Vagy kérdezd meg, nekem 1X megkérdezte a régi párom és felsoroltam 10X annyit ami a keretbe fért így meglepetés volt mit kapok pontosan és mégse olyat kaptam aminek nem örültem. Örültem is neki, meglepi is volt.


10eFt alatt sok minden kijön :)


Én hiába sorolom mire vágynék, nem a párod vagyok...

2015. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, a kérdező még mindig nem fogta fel, az illető kocsija fogntosabb, mint ő maga.
2015. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
55-ös, nem tudom ezt miből gondolod, de nem igaz.
2015. dec. 3. 14:36
 9/9 anonim ***** válasza:

nem bántásból mondta az"55"-ös, de ha átadod az ajándékot és kibontja, figyeld az arcát..a testbeszéd az mindent elárul, tökmindegy a verbalitás..


az összes férfi, aki ajándékra "jogosult" a családban, tőlem ilyeneket kap..pompás színjáték.

2015. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!