Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak tudtok mondani...

Első autónak tudtok mondani pár javaslatot?

Figyelt kérdés
18 vagyok, nem rég szereztem meg a jogsit. Most venni szeretnék egy autót. Max 1.3 millió forint összegért! Lényeg hogy megbizható legyen, szép, ne draga fenntartású.:) várom a javaslatokat, érveket!
2015. dec. 3. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez 3 különböző autó.

Megbízható: Toyota

Szép: Alfa Romeo

Olcsó fenntartású: Suzuki

Válassz, melyik felelne meg.

2015. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Golf 4, Passat , Fiat Grande Punto, Opel Corsa, Astra
2015. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es semmit nem mondott. A Suzuki is megbízható, meg az összes japán márka; nem csak a Toyota.

Ugyanígy a kérdező sem mondott semmit.

Gondolom használtat szeretnél venni, ha ennyid van rá.

2015. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek így annyi értelme van mintha azt kérdezném,hogy:18 óra elmúlt,éhes vagyok!1300 forintom van kajára.Enni akarok, a lényeg hogy jóízű legyen és ne legyen drága....várom a javaslatokat,érveket.......
2015. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 3-as meg aztán végképp semmit nem mondott :)

Erre amúgy a legjobb válasz, ha a hasznaltauto.hu-n beállítja a keresőt és a talált autók megbízhatóságára és alkatrész áraira rákeres az interneten. De ugye egyszerűbb, ha ezt mi végezzük el neki bérmunkában (ingyen).

2015. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Főzős Laci ***** válasza:
Kis köbcentijű benzinest kell venned,dízelt tilos!Lényeg a jó műszaki állapot:pöccre induljon,szép hangja legyen,jól húzzon,és ne rohadjon sehol!
2015. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!