Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 1995-->?

Honda Civic 1995-->?

Figyelt kérdés
Honda Civic 1995--> évjárat első autónak? 3ajtos 1.5 vagy 1.6 benzin? Milyen választás szerintetek? Szerviz fogyasztás tapasztalatokat szivesen fogadok.. Koszi :)
2015. dec. 4. 21:06
 1/4 Tomcatters ***** válasza:
Attól függ,h mire kell,városi használatra elég az 1.5 ,ha kicsit gyorsulni is akarsz,akkor 1.6 vti egyébként nekem is hondám van , én konkrétan normálisan használom :)
2015. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyomatékot adnak e hozzá? :-)
2015. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem városba elszaladgálni, eljárni mondjuk dolgozni, egyetemre, koliba hasonlókra tökéletes, ha általában egyedül használod. Vti sztem felesleges. Már ha nem gyorsulgatni akarsz, meg keménykedni. Egyébként eléggé elfogult vagyok, mert konkrétan ez a kedvenc kocsim, úgyhogy remélem lesz majd más is, aki elmondja a negatívumokat. Arra nagyon vigyázz, hogy ha ilyen kocsit vásárolsz, nézesd át. Sok civic szét van hajtva.

Hogy 1.5 vagy 1.6 az meg attól függ, milyen állapotban van.

2015. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hányás műanyag a belseje
2015. dec. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!