Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek egy 1995-ös...

Mi a véleményetek egy 1995-ös honda civic couperól és egy bmw e36/coupe vagy cabrioról?

Figyelt kérdés
melyik szebb? melyik jobb? melyik különlegesebb? ti melyiket választanátok? tisztában vagyok a két autóval, egyszerűen csak kiváncsi vagyok a véleményetekre......
2011. ápr. 12. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a honda jobban néz ki,de mindenkinek van véleménye.
2011. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honda
2011. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95-ös Hondám van, ezért azt mondom: bmw:D olcsó az alkatrész, és a hondások (crx fórum) segítőkészek, de én belenyúltam egy olyanba, amin 9 hónap alatt csak a hátsó ülést nem cseréltem.
2011. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na szóval 11 éves voltam mikor láttam a halálos iramban. meghaltam érte és elhatároztam, hogy nekem lesz egy olyan autóm, de ugye már akkor 2001-ben is 6 éves volt. akkor még a supra nem is tetszett :D viszont most máááár...... :D szóval két éve meglett! 95-ös amerikai honda, coupe, fekete...majdhogynem tényleg a klónja. sehol nem vagánykodok vele!!! normálisan használom, nem járok gyorsulásira. nagyon örülök, hogy ezt vettem mert az élmény és érzés benne leírhatatlan, nem egyszer átszóltak, dugóban, hogy szép autó. és nem lenézően hanem tényleg jóindulattal, elismerően. a hondások tényleg jófejek, forgalomban is hagyomány, hogy mindenki köszön. :D gondolkozom rajta beletegyek e egy vti-t. amikor az autót nézegettem még anno, egy bmw e36 coupe 328-as között vaciláltam. arra lennék kiváncsi érdemes e beletenni egy hondába a vti-t. a 160 lóerő a hondába ad olyan érzést mint a 6 hengeres 328-as?
2011. ápr. 12. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemesebb inkább venni egy vti-t!:) Nehéz kifogni sajnos jót!:S
2011. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azok a Hondák nagyon szépek!!! :D

én vti motort beépíteném a mostaniba! :)

2011. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!