Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félek a vezetéstől, hogy nem...

Félek a vezetéstől, hogy nem tudok elindulni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már megcsináltam a KRESZ-t és az elsősegélyt is + új szemüveget kaptam amivel jobban látok hamarosan jön majd az első órám. De egyszer még amikor tanultam a KRESZ-t anyukám egyszer elvitt gyakorolni a vezetést. Gondoltam nem lesz olyan nehéz meg minden :) de nem tudtam elindulni többször lefulladtam, na ez aztán jól elvette a kedvemet. És most fog jönni majd a vezetés néztem már videókat is de nagyon félek mi lesz ha az oktatónál sem tudok elindulni?

2015. dec. 5. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én tudom rosszul, de pont azért van az oktató, hogy megtanítson vezetni illetve közlekedni. Ha nem tudsz elindulni nem baj, majd gyakoroljátok addig amíg magabiztosan fog menni.

Szóval nem kellene aggódni.

2015. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan itt ezen az oldalon, meg az egész országban, aki a legelső vezetésnél nem fullasztotta volna le 600-szor az autót. Az oktató is nagyon jól tudja ezt, és az első órákban majd fog segíteni indulásnál (neki is van kuplungpedálja és fogja majd csúsztatni ő is egy kicsit hogy ne fulladj le). Néhány óra után belejössz, és magadtól is fog menni, meglátod. Szóval no para!
2015. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem menni fog, köszönöm a válaszokat :)
2015. dec. 5. 11:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetes,hogy tartasz a kezdők rémétől..

ha megállsz egy utcasarkon, akkor az ott elhaladó versenyző kivétel nélkül volt valaha tanulóvezető..most meg mennek, mint a szél...


fel a fejjel..ne rágd a körmöd...majd az oktató megmutatja a tutit..azért fizeted.

2015. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem nincs olyan itt ezen az oldalon, meg az egész országban, aki a legelső vezetésnél nem fullasztotta volna le 600-szor az autót. "


Érdekes módon én az egész rutin+városi vezetés alatt 1-szer fullasztottam le a kocsit.

2015. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös

Gratulálok. De tudd hogy ez nem a te érdemed, hanem az oktatóé, aki mindig belenyúl a kuplungba, mielőtt lefulladt volna az autó...

2015. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első városi vezetésem alkalmával 35-nél hagytam abba a lefulladások számolását, és mégis megtanultam. :)
2015. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!