Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az úgynevzet...

Mi a véleményetek az úgynevzett Yakimoto robbanómotoros kerékpárról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
dongó kerkékpár
2010. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de valamit bővebben a márkáról?
2010. márc. 23. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Praktikeres noname fos.

Ennyi. 4 ütemű, ereje semmi. Komolyan mondom gyorsabban tekerek begipszelt lábbal.

ja és megbízhatatlan kínai gönc :D

2010. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
gyengus szegény....:\
2010. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Üdv mindenkinek!

Most került a kezembe egy példány amit be kellett üzemelnem. Az első tapasztalataim: a jármű csak félig van összerakva, ezért kell mindjárt szervízbe vinni ahol kapásból elkérnek 13000 Ft-ot ezt persze az áruházban nem tüntetik fel csak vásárláskor szembesül a páciens, hogy nem is annyi az ára. Ha nem viszi a páciens a szervizbe akkor ugrott a garancia. Egyébként a gép kétütemű nem 4 ahogy az egyik hozzászólásban van. És az sem igaz, hogy gyenge, --- természetesen mihez képest, énnekem anno volt az első kiadású Babetta az 25 km/ó teljesítményt nyújtott a maga 50ccm-vel. Ez a 40 km/ó után nem tudja mutatni tovább de szerintem 45-ig megy. De nem is az a lényeg tudomásul kell venni, hogy ez nem robogó. Majd viselve válik, hogy mennyire srapabíró, érdeklődtem a servízben alkatrész kapható, szerintem ez a lényeg. Nem biztos,hogy megéri a szervíz mert elsőre 13000 Ft és még 3 alkalommal kell vinni azt sajnos nem kérdeztem, hogy az mennyibe kerül. Szerintem aki látott már motort az be tudja üzemelni és ha elromlik valami azt be tudja szerezni a szervízbe. Nekem szét kellett szedni a kijelzőt mert nem volt egy csatlakozó rádugva, fel kell savazni az akkut ez se nagy kaland, be kellett állítani a fékeket, nem mutatott a kilóméteróra a jeladó és a vevő nagyon távol voltak. Állítólag hidegben nem szeret indulni, ezt még majd meg kell oldani plusz benzin befecskendezés. Egyenlőre ennyi, majd később írok a további tapasztalatokról.

Üdv Blaskó

2010. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. ápr. 25. 19:30
 7/8 anonim válasza:
skyhawk gt-5 66CC
2012. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem polymobil bfb-01-em van, én úgy vettem használtan hogy hibás volt a cdi egység de mióta kicseréltem nagyon nem volt baja csak az akksit cseréltem ki, karbit takarítottam meg egy vezeték megvolt törve ezért kicsapta a biztosítékot.
2013. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!