Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Aprilia...

K.peter96 kérdése:

Mi a véleményetek az Aprilia Tuareg 600-asról, mert nagyobb motort akarok aztán ha azt írjátok hogy nem érdemes venni ilyet akkor írjatok milyet vegyek 200 ezerig?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
japók jobban viselik a szar gazdát,egy rendszám nélküli motort mindenki csak használ de szervizelni már nincs akarat,pénz
2015. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért olyan motort vegyél, amiből sok van a piacon, mert a nagyobb kínálat lenyomja az árat, így jobb motort veszel ugyanazon a pénzen.


Mondjuk most néztem meg és amit te akarsz 400ezerbe van...


Suzukik és Hondák között nézzél szét.

2015. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

200bol a ruha nem jon ki.

Vegyel egy jo MZ t, ha szerencsed van kifogsz kulon olajzasu megszakito nelkuli utolso zerias etz301 -t.

120as tempot gond nelkul birja egy fővel, ugyis egare tobb a fix trafipax is.

2015. dec. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsónak mondom,hogy talán 1 db 301 es ETZ van az országban.. és semmivel sem jobb a 250esnél,ahhoz viszont még alkatrészt is találsz.
2015. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány db. van de elég sok tipusu MZ m volt már és ennyi pénzért a legjobb MZben gondolkoznék ami éppa piacon kapható.

Talán még látni olyat amit nem pajszerrel feszegettek szét meg kalapácsal verték le és fel a kuplungot meg nem lóg a csapágy a blokkfélben a nagy előgyujtástól...


A kedvencem az es125/1 de az már ritka használható állapotban és lassú is.

2015. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Tuareg alapból egy rohadt jó motor, viszont ha levan ganézva, akkor szinte ujjá kell építeni, ha ez sikerül, hosszú évekig kiszolgál hiba nélkül. Én 100 000 ért vettem anno (nagyon rossz állapotban volt), ráköltöttem 400 000 ft-ot, utánna hiba nélkül ment, több mint 90 000 km-t mentem vele, majd egy parkolóban egy részeg kamionos elgázolta a motorokat, sajnos az enyém volt legelől. Úgy motort még nem szerettem mint a Tuareget.
2015. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!