Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi fontos kabrió garázsban...

Mi fontos kabrió garázsban való tárolásánál télen?

Figyelt kérdés
5 hónapról lenne szó. Ponyvámat le kell takarni valamivel? Esetleg felbakolás? Ja és milyen gyakran kell beindítanom? Aki tudja hogy működik az ilyen, legyen szíves írja meg nekem. Köszönöm!

2015. dec. 12. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a lényeg, hogy fedett helyen legyen, hogy a ponyva ne ázzon be ugye. Nekem ha lenne kábrióm, akkor télen is mennék néha vele, ilyen "nagy" télben mint most például, nyugodtan lehet járni a kabrióval is, felhúzott tetővel, ha nem esik az eső. Szerintem jobb ez így, minthogy felbakold, és 5 hónapig be se indítsd. Ha mégis sajnálod, akkor legalább havonta menj vele egy jó nagy kört.
2015. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A ponyvádat fújd be az erre szolgáló impregnátorral, és legalább kéthetente indítsd be a vasat egy pár percre.
2015. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!