Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez a led izzó...

Szerintetek ez a led izzó engedélyezett a robogóba? Elég durva fénye van!

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 17. 18:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem csak a xenon, a led sem engedélyezett, mivel eltér a lámpatestbe tervezett eredeti fényforrástól, ugyanúgy megtosznak érte a sünök. Kérj meg valakit, hogy jöjjön veled szembe a motorral, ha nagyon vakít, inkább ne erőltesd. (A kéksége önmagában már nem annyira para, sok motor van már gyári leddel.)
2015. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

bicomon is elég erős ledes lámpa van nekem, vakítottam már vele sünöket, de nem izgatta őket, csak néztek bambán.


egyébként ha nem szembe világít, hanem csak simán erősen, szerintem inkább örüljenek, hogy jól látni.

2015. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

na kipróbáltam az izzót, rakás sz...

közbe eszembe jutott, hogy nincs benne az E betű, tehát ha műszakiztatni kéne és megnézik, bukta van hát ha még rendőr nézné meg.

2015. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!