Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Néha nagyon rámjön a motorozha...

Néha nagyon rámjön a motorozhatnék, ilyenkor éjjel nappal motoros videókat, híreket nézeget, de sokszor meg elmúlik, ez normális?

Figyelt kérdés
Régen robogóztam, azt szerettem, de 50-nél nagyobb motoron még sosem ültem és tudom hogy teljesen más lehet. Keret lenne egy használt motorra, ruhára, jogsira, stb. de félek hogy megunnám és nem használnám, úgy meg elég nagy pazarlás lenne számomra. Ti éreztetek már így?
2015. dec. 17. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet. Nekem is egy 50-esem van, de szerintem egy nagymotort nehéz megunni... :D

Az azért nem olyan korlátok közt mozog mint egy 50-es.

2015. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom, veled mi történne, ami engem illet, soha az életben nem unnám meg a motorozást. Mégis mit lehet azon megunni? Pedig én túl óvatosan vezetek még mindig (pontosabban most sehogy, mert nincs rá pénz, hiányzik is) s pályázni se fogok soha, inkább túrázgatok.


50-esen egyszer ültem pár méteren, az nem tudom, milyen, de igazából a nagyobb motorok sem egyformák ;)

2015. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!