Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy 1996 os Suzuki...

Neptunus Shin Kaio kérdése:

Vettem egy 1996 os Suzuki Swift-et. Ránézésre Zöld a kocsi a forgalmiban viszont "06 KÉK" szerepel. Tudnátok nekem egy 06 KÉK suzukiról képet küldeni?

Figyelt kérdés
Vettem egy 1996 os Suzuki Swift-et. Ránézésre Zöld a kocsi a forgalmiban viszont "06 KÉK" szerepel. Tudnátok nekem egy 06 KÉK suzukiról képet küldeni? Azért annyira nem zöld mint egyik ismerősömé de határozottan Zöld. Mi a megoldás ha netán egy vizsgás kocsi rendszámát és forgalmiját kaptam egy másik verdához? Köszi előre is a válaszokat.

2015. dec. 19. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Te is meg tudod nézni a szuzuki honlapján a színek köött...illetve beírod a gúgliba ezt, amit keresel..


Az én kocsimnál is más van beírva, de még eddig senki nem szólt.(négy műszakin voltam)

2015. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kocsin lévő színkód mit ír?

Általában a csomagtartóban lévő farostlemezen vagy tankajtón/B oszlopon szokott lenni.

2015. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap meglesem, egyébként az alváz számot hol keressem a kocsin?
2015. dec. 19. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira komolyan venni a forgalmiban szereplő színt, az már-már csak hozzávetőleges, és az alapszínekből írnak be valamit. Például nem kell meglepődni ha egy bordó autó pirosként, vagy egy fakó arany színű autó ezüstként van bejegyezve. Mindkettőre láttam példát.
2015. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 B.Szabolcs ***** válasza:
Szia! Netalán egyeztetnénk a mi 96-os Swiftünkbe is 06kék van !
2015. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia Szabolcs! Ez Jó ötlet. Küldök egy Privát Üzenetet. Egyébként átnéztem, a Motorszám is és az alváz szám is egyezik a forgalmiban lévővel.
2015. dec. 23. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!