Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találok oldalt vagy...

Ret_close kérdése:

Hol találok oldalt vagy linket autó felépítésről, szerkezettanról, ami átlátható és azért alapok is vannak benne?

Figyelt kérdés
Felületesen tisztában vagyok az autó felépítéssel de jobban beleakarom magam vetni a dologba. Futómű, kormánymű, hűtés, motor,fékberendezés, minden felépítés, működés és szerkezet érdekel a témában.

2015. dec. 19. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

gúgli..ott beírod,hogy: az autó felépítése, vagy karosszeéria elemek, stb..bármi..

vagy a műszaki egyetem közlekedési tanszéken kutakodj...szoktak egészen jó dolgozatokat publikálni..

csak győzd olvasni

2015. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 veterán vas ***** válasza:

Pillanatnyi felindultságból :) -és kíváncsiságból- beírtam három dolgot a keresőbe:

sebességváltó,

tárcsafék,

karosszéria.

Csak erre a három kifejezésre, annyi oldalt és annyi ábrát dobott ki, hogy hosszú hónapokra lenne elegendő olvasnivaló.

Na most gondold el, még hány száz alkatrész megnevezés, és autóval kapcsolatos fogalom létezik?

Rengeteg!


Szóval, nem kell semmit sem keresgélni, egyszerűen írd be, amire kíváncsi vagy.


(nyugodj meg, soha nem fogsz a végére érni) ;)

2015. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!