Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Polo 9N Hidegen van alapjár...

Fabric kérdése:

Vw Polo 9N Hidegen van alapjárat, de ha egy kicsit bemelegszik a motor, teljesen elmegy. Erő van az autóban, nem rángat. Tisztítva lett minden (pillangószelep ház, EGR), nincs hibakód, szerelő nem tud mit kezdeni vele. Valaki?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor,ha a hiba azóta áll fenn,a csatlakoztatás óta. Az alapjárati motor is ki lett takarítva?És működik ?
2015. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az EGR, és a fojtószelep ház lett kipucolva, az alapjárati motor szerintem nem, nem nyúlt hozzá a szerelő, egyből valami diagnosztikai szakemberhez akart küldeni. Én már nem tudom, lehet az OBD2 zavart be, vagy az ECU romlott el, esetleg a lambda szonda? Az zavar, hogy nincs hibaüzenet. Állítólag nincs alapjárati motor ebben a típusban. Vagy mégis van???
2015. dec. 22. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!