Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van érzékem az autóvezetésh...

Ha van érzékem az autóvezetéshez, jól fog menni a kamionozás is?

Figyelt kérdés

Akinek jól megy személyautóval a manőverezés, elképzelhető, hogy kamionnal meg egy balf#sz lesz? Egyáltalán össze lehet a kettőt hasonlítani?


A szűk, lehetetlen fel-lerakóktól tartok, hogy össze fogom tördelni a kamiont.


2015. dec. 20. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kamionozásban szinte a vezetés a legkevesebb.
2015. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
jó neked 1-es.azért vannak gyengébb képességűek is,saját tapasztalat.szóval kérdező semmi sem biztos.volt olyan nyugdíjas kollégám akinek rendszeresen gondjai voltak pedig anno csepellel is dolgozott.mégis törögette a szerelvényt.nem nagyon,inkább manőverezés közben.de a kisebb sérülés is elég költséges volt.
2015. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
úgy értem hogy saját példa,mert én sem vagyok nagy penge holott személyautókba beletettem majd félmillió Km-t.de ez sem jelent semmit.szóval majd elválik ha elkezded.
2015. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az autóvezetéshez valóban kell az érzék..ha van, akkor pár perc után érzed a buszt, vagy a nyergest...


az igazi megmérettetés, amikor egy zsúfolt kamionparkoló középső sorában találsz egy helyet..és oda egyből betolatsz..érdekes a kamionos társadalom...ha ez egyből sikerül, akkor egészen másként beszélnek veled, mint aki nyílvánvalóan szerencsétlenkedett, sőt..


(egyedül vagyok ezzel az állításommal, de jobban szeretem a buszt, vagy a kamiont, mert mindegyikkel jobban szeretek tolatni.)


tehát, ha van érzéked, akkor sínen vagy..jól fog menni a járműkezelés is..de a kamionozás nem csak vezetésből áll..árurögzítés, nyelvismeret, tájékozódási képesség..ezek nagyon fontosak..sőt..

2015. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy az lenne a mérce egy tolatásnál, hogy elsőre sikerül-e. Inkább az számít, hogy ne törj össze semmit, és mivel nagyok a holtterek, természetes, hogy akár 2-3-szor is ki kell szállni egy-egy 45 fokos jobbra hátra (!) halszálkába tolatáskor. Az a szégyen, ha megtöröd a szomszéd kamiont, amiben épp fáradtan pihen a kolléga.
2015. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Személyautóval megy a manőverezés, ez eddig ok, de például utánfutóval is?

Sima személyautóval a hülye is tud manőverezni, a nehézség ott kezdődik, ha húzol valamit magad után, és mondjuk azzal kell betolatni szűk helyre.

2016. febr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!