Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 99-es Suzuki Swift-be érdekeln...

Karrraiiui kérdése:

99-es Suzuki Swift-be érdekelne a gyári, "hifi" helyet valami hallgatható és olcsó megoldás. Valakinek valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
99-es Swiftbe és Overmax OVCR-411 autórádióhoz kellene 4 hangszóró ami elfogadhatóan szól. Nem akarok mély ládát, nem akarok erősítőt, és a rádiót sem akarom lecserélni. Főleg metál zenét hallgatok, és ezeken a borzadály gyári hangszórókon nagyon vacakul szól az elektromos gitár. :)

2015. dec. 22. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy lehet a hangszóróid is gagyik,de amíg egy ilyen filléres még gagyibb rádió adja nekik a jelet,addig semmilyen hangszóró nem fog normálisan szólni!
2015. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes ez, nekem a 99-es Swiftbe régi 94-es Swiftből kiszedett hangszórók vannak és nekem is egy Overmax rádióm és nincs vele gond, jól szól.
2015. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem kaptam semmi konkrétumot. Kéne valami megoldás. Ezekkel a hangszórókkal az a baj, hogy nincs bennük semmi dinamika. A régi Trabimban egy Bochman kazettás autórádiós magnó volt, elől két videoton hátul meg valami (már a nevére sem emlékszem) hangszóró pár, és brutál jól szolt nem úgy mint a jelenlegi.
2015. dec. 23. 20:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval az lenne a segítség, ha valaki mondana valami konkrétumot, esetleg valaki aki már próbálta ezt az autórádiót ebben az autóban, az nagy segítség lenne.
2015. dec. 23. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:

a kalaptartóba tegyél valami jó 16-os 2-3 utas hangszórót.

a most meglévő műszerfalban lévő hangszórók helyére pedig tegyél egy normális 10-es 3 utas hangszórót és akkor már valahogy fog szólni!

2015. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem egy nagyon jó sencor fej van benne nagyon szépen és erőteljesen szól! igaz nekem két suzim van az egyikbe sony a másikba sencor fej van de mind a kettő nagyon szépen szól!
2015. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!