Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 601, mi lehet a baja...

Gyalugép kérdése:

Trabant 601, mi lehet a baja a gyujtásomnak?

Figyelt kérdés

már a teljes gyujtás rendszer cserére került a probléma még mindig a régi, az 1, henger meg eszi a gyertyát. jelenleg tranzisztoros gyujtás van benne abbol is a 2.

a trafók ujjak 3 szor cseréltem ki őket. a vezetékek nem sérültek szakadás vizsgálaton is átt estek. a gyertya isolator 260. de próbátam már 225-öst is meg bosh w 78 c-t is. ezeket ajánlották hozzá de még mindig ugyan az. kb 10 km után az 1-es henger meg eszi a gyertyát, és mindig csak az 1-es. a trafó csere sem segített. a gyertyán nem látni semmi különöset csak nem ad szikrát és kész. ha kicserélem akkor megint van vele kb 10 km-em. mi lehet a baj?



2015. dec. 27. 07:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A főtengely szimering.Kompresszió nem megfelelő.Résvezérlő tárcsa nincs helyén,vagy rossz a pozíciója az 1-es hengernél.Mi már privátban meg beszéltük a gyújtást.Átkötötte,de u.az a hiba.Csak a két jeladó nem lett felcseréve.A résvezérlőnek ugyan az a szerepe,mint a négyüteműnél a szívószelepnek.
2015. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Domonkosadam601 válasza:

Sziasztok!

Mi lett végül a megfejtés? Ugyan ezzel a gonddal küzdök. Nekem annyi hogy melegen szépen megy, de reggeli indításnál a kettes henger nem indul el, és utánna már a gyertya kuka. Hal jeladó, gyújtáselektronika és a trafók, kábelek, pipák cserélve lettek. Kíváncsi volnék mi a hiba. Köszi előre is!

2020. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!