Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális hogy láttam olyan...

Az normális hogy láttam olyan rendszámot hogy "GAY", a számra már nem emlékszem, Meg még olyat hogy "LOW"?

Figyelt kérdés

Ugyanis valamelyik nap (Magyarország-ban) láttam olyan rendszámtáblát hogy "GAY", (angol jelentése meleg,homo), az előtt Budapestről hazafelé, meg egy "LOW" betűs rendszámot. (angolul béna) (a rendszám számára már nem emlékszem).

Na, tehát arra lennék kíváncsi, hogy ezek mű rendszámok, vagy igaziak, na pedig olyat olvastam a neten hogy a "gay,fag,jew" meg az ehhez hasonló rendszámokat már pedig büntetik. (na a 666-os rendszámról ne is beszéljünk magyaro.-ban vagy több száz van)...



2015. dec. 27. 16:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
A szomszéd utcában szokott állni egy kocsi JEW rendszámmal, de láttam már GOJ - t is....Szerintem ezek többsége vak véletlen.
2015. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
A FAS-2xx jobb? :) Vagy a BUZ-1xx, GEC-1xx?
2015. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Tyson Gay-t minden nap meg kéne büntetni. Magyarország-ban.
2015. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

És mi bajod van a 666-tal?

Németország-ban is van legalább annyi keresztény mint Magyarország-ban, oszt' itt is sokezer 666-ra végződő rendszám van.


Egyébként nem értem, miért csak az angol nyelvű "csúnya" szavak zavarnak. A francia, német, olasz, spanyol káromkodások nem sértik a kis lelkedet? Ja, várj, kitalálom: túl buta és korlátolt vagy, és csak angolul mekegsz pár szót.

2015. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Na igen, bő listát lehetne írni azokról a szavakról, amelyek az egyik nyelvben teljesen ártalmatlan vagy értelmetlen dolgok, egy más nyelven meg már kínosan hangzanak.
2015. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Körözésnél úgy mondják, vagy bárhol, ha kérdezik, hogy gé-a ipszilon..nem gaj..

tehát érdektelen itt.

2015. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

"meg egy "LOW" betűs rendszámot. (angolul béna)"


Ha valami Kelet-Európai xbox-ozó 13 évesek bizarr szócsatáiból következtetünk, akkor esetleg.

Angol nyelvterületen nem.

2015. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

CIA és FBI rendszámot is láttam már. Azért kötelező hozzátenni, hogy ezek véletlen betűkombinációk eredménye.

Hozzáteszem: igen, vannak olyan rendszámok, amik nem mindenkinek adható ki, de az OT-n (Old Timer rövidítése) kívül erről nincs tudomásom. Viszont vannak olyanok, akik a nevüket adják meg rendszámnak.

Bár őszintén: kit a fenét sért meg a gay? Ha az illető tényleg gay, attól nem lenne sem több, sem kevesebb (ő is ember, te is ember vagy - ennyi).

/A homoszexualitással gúnyolódni meg úgy baromság, ahogy van (ideje kilépni a gyermekkorból azoknak, akik ezt teszik)./

2015. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

GAY-t én is láttam, és mi van akkor? A homoszexuálison kívül egyébként még jelent pár dolgot.


A FAS-t vagy GEC-t viszont tudtommal nem adták ki. Ügyfélkapun meg lusta vagyok megnézni van-e ilyen a rendszerben.

2015. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egy oldalon olvastam hogy betiltották a GAY betűs rendszámot, meg a FAG, JEW-et. És én tegnap pont egy GAY betűset láttam. És kíváncsi voltam hogy most mi van??! Hogy betiltották-e vagy nem, esetleg valamilyen rendszeri hiba...
2015. dec. 27. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!