Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha vettem egy autót, és...

Ha vettem egy autót, és piszkos a kormány, műszerfal stb. , mert nem takarították, azt hogyan lehet szépen kitakarítani? (vizes ronggyal, vagy valami jobb praktika? )

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ablakpucolóval töröld le a dzsuvát, utána műszerfal ápolóval. Ha nem takarították le még eladás előtt sem a kormányt meg a műszerfalat, akkor szerinted mennyit foglalkoztak az autó műszaki állapotával? Bár ne legyen igazam.
2015. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok a zsebedbe turkálni, de vidd el egy autótisztítóba. Egy teljes belső tisztítás 2-4000 Ft, alig több, mint amennyit a különböző tisztítószerekre költenél, és nem te izzadsz vele, hanem egy kávé/ tea mellett, kényelmesen elolvasgatsz míg megcsinálják.
2015. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelemre méltó lehetett az eladó törődése az autóval.

Egy jobban felszerelt autómosóban néhány ezresért képesek kívül-belül újszerűvé varázsolni a sokéves autót is - amit persze a vevő nem biztos, hogy szeret, mert ő a hibákat is látni szerezné.

Az arany középút akkor sem az, hogy jó koszosan adjuk el az autót.


Szóval, vidd el a járgányt egy autókozmetikába, ahol szépen kitakarítják azt.

Pénzbe kerül, de még így is olcsóbb, mint összevásárolni a különböző, műanyagok, szövetek, bőrük tisztítására alkalmas szereket.

Az persze nem árt, ha olyan helyre viszed, ahol elfogadható árért, elfogadható minőségű munkát adnak.

2015. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért ilyen, mert egy idős bácsié volt, és nem tudta már tisztítani az utóbbi időben, és nagyon keveset is használta.


Ez az autótisztító jó ötlet, rá is kerestem a közelben, nem is drága, ezért már megérte feltenni ezt a kérdést, mert nem jutott volna magamtól eszembe.

2015. dec. 27. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:

2-4eFt ért rendes belső kozmetikát nem kapsz, az 10e nél indul


Ha mindenáron magad szeretnél küzdeni nekem ami bevált:

[link]


ósünben kapni, ott 600-700Ft között mozog a 30darabos, ha nagyon koszos a "friss" kocsid vegyél két csomaggal, tuti elfogy első takarításkor.

Nem fog ragadni, nem lesz büdös, jól lehozza a koszt.

Valamennyire fényesebb is elsz a felület de nem az a mű zavaró mint a szilikonsprénél.

2015. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5.

"2-4eFt ért rendes belső kozmetikát nem kapsz, az 10e nél indul " - nem tudom hova jársz autókozmetikába, de nálunk a közelben kettő is van, egyik sem drágább 4000 Ft-nál, mindkettőt kipróbáltam, és mindegyikkel tökéletesen elégedett voltam.

2015. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyanra gondoltam ami autóvásárlás után szokott lenni, tehát üléseket kiszerelik, a kárpitokat habos meleg kárpittisztitó géppel átpucolják, stb.

Ez biztos nem fér bele 4eFt ba, egy sima belső takarítás valóban lehet 2eFt is! De akkor már inkább porszivózza ki otthon meg vegyen olyan törlőkendőt amit linkeltem!

2015. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7.

Ja, így már értem!

Persze, én nem olyanra gondoltam, hanem belső üveg tisztítás, porszívózás, portalanítás, műanyag tisztítás, szilikonos ápolás... amit az ember önmaga is megcsinálna, csak háromszor annyi idő alatt, és alig olcsóbban, ha minden eszközt/ szert megvesz hozzá.

2015. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!