Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2107 első és hobbi autónak?

Lada 2107 első és hobbi autónak?

Figyelt kérdés
1-2 éve megcsapott a Lada őrület és elhatároztam hogy veszek egyet. Egy 2107-esre gondoltam mert az már viszonylag új fajta és az is tetszik. Kb 600-650 ezret tudnék ebbe az egész Lada projectbe belefektetni. Ebből az autót 150-200 körül szeretném venni nagyon max 250 ért és utána a karosszériáját lefesteni meg az esetleges hibákat kijavítani rajta ami ha jól tudom 150 körül lehet. A többi megmaradt kb 150 ből meg valami kis tuningra gondoltam ti mit ajánlotok hogy miket tegyek abból a kocsiba. Most nem muszály a 150 határt betartani inkább arra vagyok kíváncsi hogy utcaiba mit érdemes

2015. dec. 29. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
600 ezerér már tudsz venni egy normálisabb autót is, ami sokkal kevesebbet fogyaszt. Persze ha fenn tudod tartani, és ha tuningolni szeretnéd, akkor vedd a Ladát.
2015. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

6kilóért inkább kész kosit vegyél, ha még nem volt "csináld magad kocsid"


Tévhit, hogy a ladához elég 2villáskulcs, mert az ilyen embereknél fog 15litert enni és szétesni párév alatt!

Szakszerű javításhoz egy ladához is sok szerszám és tudás kell!


Másik, hogy oké, hogy megveszed de lesz pénzed a havi kiadásokra is utána? Azért az öreg autón mindig van valami és ha nem szerelő a szakmád ugye nem lesz olcsó móka.



" A többi megmaradt kb 150 ből meg valami kis tuningra gondoltam ti mit ajánlotok hogy miket tegyek abból a kocsiba. "


1. rég rossz ha már elején ilyen költségvetésben ogndolkozol.

2. 150ből még egy vems se jön ki felprogramozva, injectorsorral és hengerebnkénti leömlővel


150ből tudsz venni 1garnitura téli 1garnitura nyári 15" új gumit és 4db. bontott szép alufelnit a nyáriaknak, meg picit hozzá teszel és 4db szét bontott lemezfelnit a télieknek.

Barum gumik nagyon jók és 10-15körül mozognak /db egy ladára való méret.

Már csak szerezni kel 15" felnit, mert ugye a gyári lada felni emlékem szerint 14"

2015. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lada 2107 első autónak = NEM

Lada 2107 hobbi autónak = IGEN

2015. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyári felnik 13-asok.

Egyébként 500-600 közt kapsz már egy jó karosszériával rendelkező, némileg tuningolt Ladát.

És még lehet kapsz hozzá téligumi szettet is.

Egyébként furcsállom, hogy az átírás költségét senki sem számolja fel.

2015. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Autószerelőnek tanulok úgy hogy valamennyit azért fogok érteni hozzá, meg vannak ismerősök haverok akik Lada versenyzéssel foglalkoznak, ha lenne valami olyan akkor ők biztos segítenének nekem
2016. jan. 2. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugye azzal tisztában vagy, hogy egy autó fenntartása havi 3-4 ezer Ft, ha egy métert sem gurulsz vele?
2016. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vegyél inkább simaont sport legszűrővel gagyirezóval és/vagy momster matricákkal
2016. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!