Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a LEGJOBB 125 köbcentis...

Mi a LEGJOBB 125 köbcentis krosszmotor?

Figyelt kérdés
Tehát fontos a megbízhatóság ,minőség. Van kb. 300ezrem. mely márkákat illetve típusokat ajánljátok? "Longcsing", "Kívéj" ,"Jíngcseng" ,azaz kínai motor nem érdekel :)

2016. jan. 2. 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a krosszmotor, mivelhogy versenyre van tervezve, nem arra van, hogy szántsunk vele, ezért nagyobb erővel terveznek a mérnökeik, amit kevesebb ideig bír el ugyanaz a szerkezet, még ha erősebb is a konstrukció. Nagy hülyeség lenne ezeket földesen való mókázáshoz használni, arra ott vannak a megbízható endurók. Én most speciel endurókat keresgéltem és véletlen rákattintottam egy 125ös kxd re. megláttam, hogy mekkora a teljesítménye és valahogy sántítani kezdett a dolog. utánanéztem és mikor megláttam, hogy a fogyasztása üzemórában van megadva, akkor már levágtam a szituáció lényegét. Tehát ha te nem pályán használnád hobbira, akkor ne vegyél ilyet, mert annyira tuti, hogy megcsócsálná a tárcád (és a kxd 125 ös még nem is olyan nagy)
2016. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha 300 000 ft-od van, akkor a cross felejtős. Ennyiért kapsz egy kihajtott motort, amit pár óra múlva szervízelni kell, tehát legalább 150-200 000 ft-ot előkell venni a farzsebből és odacsapni a szerelőhöz (persze nem egy MekkElekkel szereltetni). Ha nem rendes cross pályán akarod használni, akkor szintén totál felesleges a cross, mert egy normális enduró is kibír nagyon sok mindent.


Az, hogy a Yamaha, Honda és Kawasaki a legjobb, azért ezt így nem állítanám. Az Aprilia-KTM-Husqarna trió azért igencsak odacsap a japánoknak!

2016. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Terepen való motorozáshoz ajánlanám a Ktm Exc sorozatokat,minden köbcentiben,de 300ezer alatt nem találsz rendesen. Yamaha wrből se. Ha neked az nem számit hogy a motor nehéz akkor Yamaha xt 500.
2016. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!