Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroën xsara picasso vagy...

Citroën xsara picasso vagy Renault scénic?

Figyelt kérdés

2000-2005-ös évjáratban gondolkodom főként arra lennék kíváncsi hogy melyiknek van magasabban az ülése a földtől számítva

De egyéb tippek is jól jöhetnek:)


2016. jan. 2. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Renault dieselmotorokat keruld!
2016. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A diesel amúgy se lenne mert bármi baj van a motorral azt csillagászati áron javítják
2016. jan. 3. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt Renault Scenicem , magasan ültem benne , süppedős ülés , jó hangszigetelés , szerettem. Azóta autószerelő lettem és úgy gondolom nagyon nagy szerencsém volt azzal az autóval , 4 év alatt egyszer volt vele probléma (persze mellette rendbe volt tartva). Most meg nincs olyan hét hogy ne fordulna meg a műhelyben 3-4-5 , pedig nem nagy műhely. Egyébként az enyém egy 1.6 16V RXT volt. Nem tudom hogy tényleg az autókkal van-e a baj vagy a tulajokkal , nem szeretnélek se rá se le beszélni , de ki kell fogni hogy műszakilag is jó legyen. Egyébként az alkatrész árai nem vészesek , ha van valami szerelő ismerősöd akkor nem kell tőle félni. Tekert órásokra nagyon figyelj oda az enyémet 297ezerrel adtam el 2008-ba majd 1 évvel később láttam a szomszéd faluba , oda is mentem megnézni 153ezer kilométer volt benne..
2016. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!