Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj? (Honda civic)

Mi lehet a baj? (Honda civic)

Figyelt kérdés
Az egyes, illetve a hármas sebességbe tételnél kicsit akad a váltó. Mi okozhatja a problémát?

#váltó #Civic #Honda #tevék hajtási szabályai
2016. jan. 3. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szinkron gyűrű de egy olajcsere hátha segít....
2016. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, megnézzük ! :D
2016. jan. 3. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:

tevék hajtási szabályai kulcsszó?:D


Amúgy sajna olaj tekintetében kételkedek, mármint hogy megoldást jelentene, ugyan egy manuális váltóban is illik néha olajat cserélni, de ott nem igen van korom ami drasztikusan csökkentené az olaj kenőképességét.

2016. jan. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen,néha belecsempészek néhány oda nem illő,értelmetlen fa@1ságot :D

köszönöm a választ! :D

2016. jan. 16. 13:39
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy 13 ezer km-t tettem azota a kocsiba, már teljesen megszoktam, egyáltalán nem durva a helyzet,csak az elején volt fura ,mert egy újabb kocsit vezettem előtte,aminek sosem voltak ilyen problémái :D
2016. nov. 9. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Korom nem de a fogaskerék kopás következtében spém keletkezik. Sőt egyes autós oldalak szerint az olaj molekula láncait feldarabolja a sok használat, romlik a kenőképessége. Lehet hogy csak a rudazat amit fogsz annak a vége nincs eléggé lefikszálva. Bár a civic-et nem ismerem de nekem Fiat-nál ez volt a probléma és csak a 3-5 öt vette nehezen.
2016. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!