Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért "fogyott" ki ilyen...

Miért "fogyott" ki ilyen hirtelen az LPG?

Figyelt kérdés

Adott egy benzin-gáz üzemű autó. Tankoltam bele mindössze 2.000 Ft-ért gázt (9,7 liter). Átlagban 6,5-7 literes fogyasztással elmegy 100 kilométert gázzal.

Összesen 30 km-t mentem vele, aztán átváltottam benzinre, és beálltam a garázsba. Eltel 2 nap. Ma újra használnám az autót, váltanék át gázra, és folyamatosan csipog, mint amikor kifogyott belőle.

Mi lehet a probléma?

Fix. ~30 km lett megtéve vele, mert lenulláztam a számlálót. Többször is tankoltam már ezen a kúton, és nem volt probléma. Ötletek?



2016. jan. 4. 07:49
 1/6 anonim válasza:
Nekünk is pont ilyen problémánk volt. Egy "gombát" (talán valami érzékelő, ami a gáz szintet figyeli) kellett kicserélni. Nem volt nagyon veszélyes összeg.
2016. jan. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fűtött garázs? Ilyen hidegben jelentősen csökken a gáz nyomása és így a műszer által mért mennyisége is.
2016. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fűtött a garázs.
2016. jan. 4. 08:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne 2000-ért tankoljál.
2016. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hivatalos gázüzemű? Megesik, hogy a tanksapka kulcslyuka mellett ereszt. Ezt egy Opel Mokkánál láttam, mikor a szerelőmnél várakoztam az autómra.
2016. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még aznap amikor kiirtam a kerdest, "megjavult"...
2016. jan. 5. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!