Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
 401/434 anonim ***** válasza:
100%
ki fogok menni a tescohoz! és mi lesz???
2017. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 402/434 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell mindent elhinni a sajtónak!Őket a konkurencia fizeti az áll hírekért!

De nem vitázok egy IQ bajnokkal!

Amúgy is lassan megyek dolgozni!

És tudod mivel?A Golfommal!Ami egy igazi minőségi autó és neked ilyen csak az álmodban lehet!

2017. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 403/434 anonim ***** válasza:
100%
neked van álmodba az én autóm!! csak közötünk annyi a külömbség h én nem fikázok más autót mint tik!!! egyépként ha egy borika le nyomot egy audit akkor gondolom van róla videotok!!! mutasátok már meg???
2017. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 404/434 anonim ***** válasza:
100%

Na te szájhős, mikor vagy kint a tesco parkolóba, írj egy pontos időpontot, mert nagyon kiváncsi vagyok arra a 400 Le-s turbó Golfodra. De aztán nehogy úgy csinálj te is, mint a kérdező haverod, hogy mikor versenyre kerülne a sor, eltűnik, mint Petőfi a ködbe, előtte meg adta itt magát, hogy mindenkit lenyom.


Volna egy kérdésem amugy, hogy ti a kérdezővel ezt a sok hülyeséget tényleg elhiszitek, amit összehordtok itt a vw-ről? Oké, hogy szeretek egy márkát, az is oké, hogy jó márka a vw, de ott már bukik a dolog, hogy a legjobb. Messze nem a legjobb, ugyan ugy hemzseg a hibáktól, mint más márkák termékei, vannak jó modelljei meg kevésbé jók. Komolyan nem értem, hogy miért járatjátok igy le magatokat, meg a vw-t.

2017. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 405/434 anonim ***** válasza:
100%
ezeknek csak a szájuk nagy ám! időpontott nekem se mert adni! a dizeles szarjával van ugy oda!
2017. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 406/434 anonim ***** válasza:
30%
sejtem, de kiváncsi vagyok, hogy megmutatja e a 400 lovas Golfját, vagy kiderül, hogy kamukirály, és eltünik. (am a kérdező új néven válaszolgatott itt pár hozzászólásban nemrég, nem a haverja)
2017. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 407/434 anonim ***** válasza:
100%
ismerem ezeket a kamu gépeket! én is járok ki Wandeted-ra! valószínű hogy a haverja is irkál. de ő is feltűnt, én nem a márkát fikáztam hanem azt hogy hogy hazudnak! nem kellene másik márkát is fikázni, minden autónál lesz jobb meg van is. Nekem audim van, de még sincs ekkora arcom mint a kérdezőnek az 1,6-os borikájával, meg a haverjának a golfjával.ez a szánalmas
2017. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 408/434 anonim ***** válasza:
54%
Na, kapok hát egy időpontot, hogy megcsodálhassam ama német 400 lóerős remekművet??? Vagy te is elbújsz, mint a kérdező?
2017. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 409/434 anonim ***** válasza:
100%
már elbujt! szegények játsszák az agyukat, de mikor arról lenne szó h mutassanak valamit! be tojnak és inkább el bújik. Hazug banda!
2017. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 410/434 anonim ***** válasza:
30%

Elmehet a kérdező a haverjával együtt a 3,14csába. Irkálják itt a hülyeséget, ilyen borika, olyan 400 lovas VW, mindenkit lenyomnak a szuper gépjeikkel, aztán mikor bizonyítani kéne, akkor meg semmi, lepattannak. Két farokjancsi, ennyi a vw, bizonyitjátok ti magatok is, hogy egyenlő a huggyal. Bújjatok jó mélyre.


Ja, am a kecskeméti tesco parkolóba volt pár budi, arra vagytok olyan vagányak? Némelyiken többet ér a felni, mint az egész autó.

2017. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!