Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/434 anonim ***** válasza:
27%

Abszolút hülyeség hogy a VW-hez képest a többi autó az őskorban él. Kicsit ciki, hogy az 1.6-os Borával ekkora arcod van.


Egyébként az igaz, hogy a VW benne van a topban, ha a legjobb autókat nézzük.

2016. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/434 anonim ***** válasza:
27%
A fél világot átverték. Majd nehogy bekelljen csukni a kaput a sok millió-milliárdos kártérítés után. Mi az a Wanted találkozó? Bár gyanítom hogy VW találkozó. Akkor meg nem csoda ha azt nyomták. Azért egy használt borával ne nagyon vágjál fel .
2016. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/434 Beviz Elek ***** válasza:
87%

Fordítsuk komolyra a szót.

Miben a legjobb a VW? Megbízhatóságban? A Toyota jobb nála. Akkor a szuper 1.6os motorod teljesítményében? A Honda és a Nissan változó szelepvezérléses motorjai mellett elbújhat az a kis kávédaráló.

Felszereltségben akkor? A VW pont nem az a szuper felszereltségű autó. VolksWagen. NépAutó. A BMW, az Infiniti, a Lexus mindenben jobb

2016. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/434 anonim ***** válasza:
32%
Ezt így egyik márkára sem lehet ráhúzni, hogy a "világ legjobb autója". Miben? Mit jelent számodra a jó? Mire használod? Tény, hogy nem bóvli a fáúvé, de mindegyikben ki lehet fogni olyan szarokat, hogy többet fekszel alatta, mint amennyit benne ülsz. Igen, 1.6-os Borából is. :D
2016. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/434 anonim ***** válasza:
100%

A 2000-res években még így volt. Manapság azért nincs annyi különbség a márkák között. Inkább preferencia kérdése. A VW és társai régebben kerültek be a jobb márkák közé, akkoriban tényleg rengeteg pluszt adtak egy más, egyszerűbb autóhoz képest.

Amúgy tényleg jól mennek, és az sem igaz rájuk, hogy hú de sokat fogyasztanak. Az én Golf 5-öm 6,2 literből megáll, és akkor sem nagyanyó tempóval közlekedek. Van a családban Bora is, azt is szeretem, de nem nekem való, mert magas vagyok, és mögöttem nem sok hely van. :D De ez igaz az akkori sedanokra, egy Audiban sincs több hely.

2016. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/434 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu kérdés.
2016. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/434 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel,hogy keményen lefognak hurrogni.

Oké tény,hogy nem szar a VW, de,hogy a világ legjobb autógyártójának nevezzük az már nevetséges.

Milyen egyéb autókat próbáltál a VW-n kívül?

szívesen meghívnálak,hogy próbáld ki a Mazda MX5 NB 1.8-am, de félnék,hogy nem akarnál kiszállni.(szerintem az első kanyarnál és váltásnál elkezdenél élvezkedni.)

De azt hiszem,hogy a szüleim CX7-ében sem csalódnál.

Még is mi miatt gondolod azt,hogy a legjobb?Legmegbízhatóbb?

2002 MX5 Hibalista mióta nálam van:A szokásos dolgokon kívül mint pl: az olajcsere,fékbetétek, SEMMI egyéb nem romlott el,pedig azért csapatom neki ha úgy adódik és általában úgy adódik :) CX7-nek szintén semmi problémája nem volt,igaz az egy 2012-es autó, szóval ne is legyen neki még.

2016. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/434 anonim ***** válasza:
25%

#3

Én anno a már említett Golf 5 és az E46-os BMW között vacilláltam. A Golf 5 lett. Rengeteget nézelődtem mindkét fél autóiból, és nagyjából ugyanaz a felszereltségi szint.

Amúgy meg nem a neve alapján kell megítélni egy márkát, a VW régóta nem népautó, nem hiszem, hogy az átlag ember 7-8 millióért vesz autót(teszem hozzá, egy hasolnó BMW ugyanannyiba kerül). Ennyi erővel én is mondhatnám azt, hogy a BMW maradjon csak a repülőgyártásnál, mert ott kezdte.

2016. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/434 anonim ***** válasza:
100%
Hetessel pedig egyetértek. Nem a legjobb márka, az nem ez a kategória. Neked lehet a VW jön be legjobban.(Nekem is az elsők között van). De ettől még a többi autó is jó. Én ha meglátok egy Mazdát, nem kezdem el szidni, hogy milyen sz*r, mert nem VW. Ugyanolyan jók, csak nem te vagy a célközönségük. Nekem a VW designja tetszik jobban, akinek meg Hondája van, annak elképzelhető, hogy kicsit sem tetszik az előbb említett.
2016. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/434 anonim ***** válasza:
100%

"Én anno a már említett Golf 5 és az E46-os BMW között vacilláltam. A Golf 5 lett."


Ilyen hóban bánhatod. ;)

2016. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!