Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H. vélemények,...

Opel Astra H. vélemények, megbizható, jó autó? Vagy 4-es golf?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 12:56
 1/5 nemcso ***** válasza:

Céges kocsiként hajtottam 3 évig, 150e km-en H-t.

A kilométer szervizen kívül egyszer sem voltam vele szervizben. Kényelmes autó volt 1,4 benzin motorral.

Azóta hajtottam Ford Focust, Kia C'eed -et, de az Astra -nak volt hármuk közül a legjobb féke.

2016. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit más a kettő, a H Astra újabb pár évvel.

És én is benzines H Astrát vennék.

2016. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1.7 cdti vel .is jo sztem
2016. jan. 9. 12:27
 4/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

A 4-es Golf nekem jobban tetszik kívülről, de ha ebből a kettőből kéne választani akkor a H Astra-ra voksolnék. (5-ös Golf esetében már nem)


A 4-es Golf baromi jó kocsi műszakilag szerintem, de a H Astra egyszerűen modernebb, korszerűbb minden tekintetben, a Golf elég fapadosnak hat mellette.


Megbízhatóságra meg mindkettő jó választás.

2016. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A H Astra azért jóval újabb konstrukció, modernebb autó. Szerintem árben sem egy kategória a kettő.

A 4-es Golf szép autó, de sosem volt olyanom. 1.7CDTI H Astrám viszont igen. Kényelmes, biztonságos autó, ezzel a dízel motorral elég fürge is. A beltér nagyon tartós, 10év/200.000km elteltével is teljesen újszerű. Kisebb hibák, amik főleg típushibák, kontakhibák, kábelmegtörések egyéb apróságok előjöttek. De ezek inkább csak bosszantóak mint költségesek voltak.

2016. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!