Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hamarosan eljön az idő, hogy...

Mysteriousman kérdése:

Hamarosan eljön az idő, hogy megvegyem az első autómat. Három között vacilálok, egyik Opel Astra, másik Ford Focus, a harmadik pedig egy Ranault Megane. Az 1-es BMW is bele férne a keretbe, de valamiért nem akarok BMW-t. Vélemények?

Figyelt kérdés

Ford Focus 2007-2009 évjárat, ferdehátú, max 140 ezer km.

Renault Megane 2009-2011 évjárat, ferdehátú, max 140 ezer km.

Opel Astra J 2010-2011 évjárat, ferdehátú, max 140 ezer km.


Egy kicsit sportosabbá is akarnám tenni, persze nem ócska sufni tuninggal, amitől csúnyább lesz. :)

Első körben csak leültetni 1,5-2 centivel, lesötétittetni az ablakokat és felrakni rá egy sportos felnit, talán szélesebb gumikkal, ha cserélni kell. Mennyiből jönne ki kb ez a 3 dolog?



2015. dec. 2. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szelesebb gumihoz szelesebb felni kell es ahhoz atepitesi engedely amit bekell jegyezni a forgalmiba
2015. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ford Focus egyértelműen. Szerintem az a legszebb, és műszakilag is rendben van. És jól áll neki a tuning.

Amúgy 1-esnek: nem feltétlenül kell szélesebb felni szélesebb gumihoz, de ha mégis szélesebb, akkor sem kell már semmilyen engedély (régen már gumiméret váltásnál is új forgalmi kellett). A felnicsere az drága, mondjuk egy új szett 17-es felni hozzávaló gumikkal, simán benne van 200-250 ezer forintban, ha használtan veszed a felniket, akkor olcsóbb lehet valamivel. Az ültetés ki kell jöjjön szerintem 60 ezerből, a sötétítés 20-30 ezer.

2015. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a Fordot vagy az Opelt válaszd,a franciákat érdemes mellőzni.A tuningról csak annyit,hogy a szélesebb pacsker visszafogja a kocsit.Meg lehet próbálni esetleg egy nyomtávszélesítést de a kerekek nem lóghatnak ki mert az nem fog átmenni msz-in.Az ültetést is csak módjábal nehogy egy fekvőrendőrön szívd meg habár nem tudom hogy ezek gyárilag milyen hasmagassággal rendelkeznek.
2015. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül mindenképp a Ford a nyerő.

"Ültetni" sosem értem mi értelme van, épp hogy magasítani kell.

2015. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!