Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy érdemes meghirdetni az...

Hogy érdemes meghirdetni az autót? Magasabb árral és alkuval, vagy reális árral alku nélkül?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy feltegyem e +50-ért az autómat, odaírva,hogy alkuképes, vagy írjam oda azt amit tényleg kapni akarok érte, és max egy 10-est-20-ast dobjak rá amit ha nagyon alkudni akar a vevő még elengedhetek neki?
2016. jan. 9. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen autó, milyen áron. Egy 1000- es swiftre az elég sok lehet, de működhet. Egy többmilliós kocsinál meg nem tétel.
2016. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az,hogy mindegy mennyire hirdetsz meg egy autót abból mindig alkudni fognak!!Nagyon lesarkosítva még ha ingyen adod akkor is!
2016. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyire vagy "erős". Meg hogy mennyire sürgős eladnod az autót. Az alacsonyabb ár vonzóbb ugyan, de nagyon keményen ellen kell állni az alku-kísérleteknek. A neppereknek ez szinte munkaköri kötelességük, hiszen a megélhetésükről van szó. Szemrebbenés nélkül mondják bármilyen próbálkozásra, hogy "ezért kerül ennyibe" vagy "ennyi az ára, kell vagy nem?"
2016. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Autóvásárláskor "szokás" alkudni. Kiírhatod, hogy nem alkuképes, de a jelentkezők 90%-a így is alkudozni fog, mert ez így alakult ki. Hagyomány.
2016. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, alkut számolj rá.

Az ár arányában természetesen, de egy olcsó kocsinál (ami mondjuk egy 250e forintos Swift) ha sokat teszel rá (a példánál maradva mondjuk 50e forintot) az elijesztheti a vevőket.


Mennyi vagy milyen ársáv amit kapni szeretnél érte?

2016. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez egy VW Polo 1999-es, 6n.

320-at szeretnék érte kapni, 360-ra hirdetném és 320-ig engednék, vagy 330-40-ért hirdetem, és egy 10-20-ast elengedek.

Semmi baja a kocsinak, annyi,hogy a gumikat tavasszal le kell cserélni, és ezek a téliek már kukába mennek.

Kb garanciát mernék rá vállalni (nem fogok), mert tudom,hogy olyan állapotban van, de 280 ért pl inkább megtartanám.

2016. jan. 9. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a reális éat és arra egy pici alkut írj. Ha eleve nagyobb alkuval kalkulált árat írsz, akkor lesz aki nem is látja, mert keresésénél alacsonyabb árat adott meg szűrési feltételnek.
2016. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!