Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok rola? Telleg...

Mit gondoltok rola? Telleg igy lenne? Milyen kategoria?

Figyelt kérdés

Elavult es szegenyes auto lett mar az opel astra f? 1997es evjarat.

Mostansag ugy veszem eszre h lenezik az f astrat. Szerintetek ciki mar es regi szar auto? ti mit gondoltok ? azert mert vmj ilyen kocsival jar akkor csoro? Es ez a duma h ez is nagy szam mert vkinek meg ilyen sincs azert nem telljesen igaz mert meg egy 18eves gyerek is masfel millios autoval maszkalnak. Legtobb embernek tobb milkios autoja van es lenezik akinek csak egy regi astra!? szeintetek gaz auto? mar kicsit zavar h mindnekinek jobb autoja van mint nekem. egyedul vagyok ezzel az erzessel?


2016. jan. 9. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

" mar kicsit zavar h mindnekinek jobb autoja van mint nekem."


Ja hogy innen fúj a szél!Akkor először a fejedben kéne rendet tenni mert ott van gáz........

2016. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jo h a kerdesre valaszolsz.

Rendbe van rakva ezert veszek masik autot csak haverom akinek szinten astraja van o hulyesegnek tartja

2016. jan. 9. 16:08
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor nem a te fejed van rendbe hanem a haverodé. Az autó egy eszköz, se több se kevesebb.


Ha az lenne a bajod az astrával, hogy öreg, elavult technológia, nem biztonságos és nem is üzembiztos már azt bármikor megérteném.


Azt, hogy az emberek "lenézik" nem, ez óvódás szint.

2016. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen a problemam koze tartozik h egy szar fapados. jo az enyem nem alap de attol meg fapados. haveromeba meg az ablak se elektromos. kezdjuk itt h nem is vennek olyan autot amibe nem elektromos az ablak. de en arra lettem volna kivancsi h ki mit gondol az astrarol nem azt akartameirmi h nekem mi a bajom vele. Erted? amugy neked milyen autot van? biztos vmi ezwr eves es azert beszelsz igy
2016. jan. 9. 16:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy 2005-ös V40-es Volvom van...


Leírtam már mit gondolok egy F astráról: Azt, hogy idejétmúlt. Ez nem azt jelenti, hogy szar, mert ettől még lehet üzembiztos és szépen karbantartott. Csak én nem vágyom egy 20 éves technológiára bízni az életemet egy balesetben.

2016. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 veterán vas ***** válasza:

Ha nem vagy megelégedve az autóddal, cseréld le.

Ha neked jó, de a haverjaid lenézik, akkor válts társaságot.

Ha neked is ciki ez az autó, és még a haverjaid is fikázzák, akkor menj el biciklis remetének.


Ugye tudod, hogy mi nem dönthetünk helyetted? :)

2016. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Latom itt senki nem erti a kerdesemet. Ez mar teny h lecserelem a kocsit vagy egy opel astra j vagy opel insigniara. A kerdes az volt h ki szerint gaz auto mar es h mit gondoltok maga a kocsirol.
2016. jan. 9. 16:38
 8/14 A kérdező kommentje:
De amugy koszonom a valaszokat!
2016. jan. 9. 16:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha menőzésre kell az autó akkor inkább vegyél egy motrot és menőzz azzal. De annak is megvannak a maga szabályai.
2016. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hasonlót tudok írni, mint az előttem kommentelők.

Nem az F Astrával van gond, hanem veled, a gondolkodásoddal, és itt várnál megerősítést arra, hogy igazad van... Nincs igazad :-)

A Magyarországon forgalomban lévő autók átlag 12 évesek, már ez ez egyetlen adat is mutatja, hogy a legtöbb embernek nincs többmilliós autója, képtelen lenne azt fenntartani.

2016. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!