Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Safrane 2.5 20v...

Nincsilyyen kérdése:

Renault Safrane 2.5 20v Elektronikai hiba?

Figyelt kérdés

Tegnap amikor hazaértem, leállítottam a kocsit kivettem a kulcsot. Mindent úgy ahogy szoktam. Viszont most hiába állítottam le a kocsit, vettem ki a kulcsot a rádió ugyanúgy szól megy a klíma világit a műszerfal.

A biztosítéktáblán kihúztam az egyik biztosítékot amitől megszűnt a világítás a műszerfalon a rádión stb.. viszont minden ugyan úgy megy tovább hallatszik ahogy zúg. Az éjszaka le is merült az aksi teljesen. Ha valakinek van tippje hogy mit csinálhatnék az írjon. Köszi



2016. jan. 13. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Széthullott gyújtáskapcsoló képes ilyesmire.
2016. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha lebontod a kormány alatti burkolatot (azt ami a kormány állítókarnál van) alatta megtalálod a gyújtáskapcsoló vezetékeit. Vastag sárga, narancs, piros, sárga-zöld vagy valami hasonló színek. Van rajta egy csatlakozó, az oldalán van a rögzítő amit ki kell húzni, és szét lehet szedni a csatlakozást. Ha szétszedve nem működik semmi, akkor a kapcsoló a szar. Torx csavarhúzód legyen hozzá.
2016. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!