Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért néztek hülyének az...

Miért néztek hülyének az ismerőseim, hogy 2 millióért skodát vettem? Szerintetek kinek van igaza, jó vásár volt?

Figyelt kérdés

vettem a saját, megkeresett pénzemből egy 1.6-os benzines, elég jól felszerelt Octaviát, én vagyok a 3-ik tulajdonosa, és én tettem bele a 200 ezredik a kilométert, szervizkönyv, minden benne van, de minden ismerősömnek régi BMW-je van, de ilyen szaadt 15-20 éves, az én Skodám pedig csak 8 éves, lehet, hogy csak irigykednek, hogy én új autót vettem?

Ráadásul praktikumban, felszereltségben is sokkal jobb, mint a BMW-k..

Ők meg azt mondták, hogy hülye vagyok, 2 millióért már vehettem volna BMW-t is... de nem kell mindenkinek lelakott, széthajtott rom.

Ti mit gondoltok, jól döntöttem, hogy nem BMW-t vettem első autónak?



2016. jan. 13. 19:58
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
ráadásul menetteljesítménye is jobb, mint egy BMW-nek, amibe ültem, és az úttartása is kiválló 180-190-ig.
2016. jan. 13. 20:00
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
8 éves 1.6-os szívóbenzin 200 ezer km-es Skodáért 2 milla?? Nem a Skodával van itt a gond, hanem azzal, hogy ez az autó fele annyit ha ér.
2016. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%
És jobban megy mint a BMW?
2016. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%

Nekem RS Octaviám volt, ráadásul nem volt elég a 200Le chippeltetve is volt, az még melléadott vagy 40 pacit.

Nos azzal nem csak a bmw-ket aláztam, hanem szinte mindent, mert könnyű volt a kocsi és baromi erős.

2016. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Hát inkább úgy írnám le, hogy nyomatékosabb a Skoda 1.6-os, mint a BMW, és morgósabb ahogy huzatom ki, és 150-ig lemarad bármelyik BMW, utánna viszont kijön, hogy a BMW-nek sportosabb a motorja.

A Skoda inkább nyomatékos, de határozottan erős, lámpánál is az autók 90%-át állva hagyom.

azért egy 2008-as Skoda szerintem többet ér 1 milliónál.

De a legjobb az, hogy az összes BMW-nek gagyi gyémánt alakú sima egyszerű kulcsa van, a Skodának nagyon vagány bicskakulcs, ha egyszer beültök egy Octaviába tudni fogjátok milyen tágas, és kényelmes.

2016. jan. 13. 20:17
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
Hallod, én nem nézem le a Skodát, éppen ellenkezőleg, nagyon jó autók. De te most úgy csinálsz, mint valamelyik nap a Borás csávó, aki azt állítja, hogy az övétől nincs a világon jobb autó. Szerintem te 316-os E36-os BMW-nél erősebbet még nem láttál, egy sima 318-as úgy otthagyja az 1.6-os Skodát hogy csak nézed.
2016. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%

" az összes BMW-nek gagyi gyémánt alakú sima egyszerű kulcsa van, a Skodának nagyon vagány bicskakulcs,"


Anyám borogass...



[link]


Azt a skodát meg rohadt drágán vetted, az ország legdrágább 1.6-os 2008-as octáviája irányáron 1,99 millió, 1,85-ért simán el lehetne hozni.

2016. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%

" én Skodám pedig csak 8 éves, lehet, hogy csak irigykednek, hogy én új autót vettem?"


Hogy mit csinaltal?


:)

2016. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%

Abban az 1.6-os 8szelepes motorban már akkor sem volt nyomaték mikor kijött a gyárból. Ráadásul a VW konszern egyik nem túl jól sikerült motorja. Én igaz ezt egy 4-es golfban vezettem, hát.. Hogy menni nem megy az biztos, de legalább városban a 8-9l megeszi ésszel használva.

És most hogy vehettél volna BMW-t, hát ennyiért patika e46 320d van. De hogy 2milliót elkölteni egy szívó benzines octáviára szerintem nagyon rossz döntés volt. Ez az ár még 1.9tdi vel is sok nem hogy egy benzinessel.

2016. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%
kinek mi tetszik, használati tárgynak mindenképp a skoda az ésszerűbb döntés, autóbuz!k meg szeretik dönteni a pénzt a BMW-re, de azért más ám a feeling is... ha neked az autó csak arra kell, hogy A-ból B-be eljuss kényelmesen, a skoda tökéletes, ha élvezni is szeretnéd a közlekedést, mást kell venni
2016. jan. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!