Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért néztek hülyének az...

Miért néztek hülyének az ismerőseim, hogy 2 millióért skodát vettem? Szerintetek kinek van igaza, jó vásár volt?

Figyelt kérdés

vettem a saját, megkeresett pénzemből egy 1.6-os benzines, elég jól felszerelt Octaviát, én vagyok a 3-ik tulajdonosa, és én tettem bele a 200 ezredik a kilométert, szervizkönyv, minden benne van, de minden ismerősömnek régi BMW-je van, de ilyen szaadt 15-20 éves, az én Skodám pedig csak 8 éves, lehet, hogy csak irigykednek, hogy én új autót vettem?

Ráadásul praktikumban, felszereltségben is sokkal jobb, mint a BMW-k..

Ők meg azt mondták, hogy hülye vagyok, 2 millióért már vehettem volna BMW-t is... de nem kell mindenkinek lelakott, széthajtott rom.

Ti mit gondoltok, jól döntöttem, hogy nem BMW-t vettem első autónak?



2016. jan. 13. 19:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
18%
Megállapíthatjuk, hohy az összes haverodnak kicsi a farka
2016. jan. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom mikor fognak kinőni egyes emberek a BMW frusztrációnak nevezett jelenségből. A múltkor egy Trabantos kérdésnél hozta szóba egy gügye és hogy a Trabi alázza a BMW-ket.

Ha már ennyire trollkodnak az ismerőseid, mondd meg nekik, hogy meglehet, hogy BMW-ből nem tudtál volna venni ennyiért ennnyi időset, legfeljebb töröttet.

Bár ez is drága volt, ha nem írod, hogy 1.6 és hogy majdnem 200e km volt benne (írtad nálad fordult át) akkor azt hittem volna, hogy egy RS-t vettél ezért a summáért. Az dícséretes, hogy nem voltál olcsójános és legalább vettél egy feltételezhetően szép állapotút ennyiért.

A futóművel kapcsolatban nézd meg az Alfa 159-eket, na ami azok alatt van, ott kezdődik a jó futómű. Körülbelül ennyi idős Alfa 159-ek is bőven vannak már 2 millióért, én inkább azt vettem volna. Szóval kár azon rúgóznod, hogy ki mit mond, milyet vett volna.

2016. jan. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
41%
Képes voltál két misit kiadni rá... hát gratula.
2016. jan. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem egy 3-400 ezer forintal töbet attál érte. Mondjuk lehet,hogy amit te vettél anyni extra van benne, vagy annyira megkímélt hogy nem csináltál rossz vételt. Én is szeretem a BMW-ket, de ha vennék akkor BMW 850,sokszor ezek a márkák túlértékeltek, merci bmw, audi. Mindneki saját döntése mibe szeret ülni.
2016. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
22%

Aztán akkor mi van? Én 2 millióért vettem a Golf 5-ömet, igaz, kevés km-rel és az egyik legnagyobb felszereltséggel. Az is 1.6-os, és bőven elég.

A béemvéitek meg azt a 170 lovat újkorukban látták csak. Ültem én 320i-ben, nem nagy durranás. Lehet, hogy nagyobb a motor, de a súlya is az.

2016. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
51%
2 milláért egy 1.6-os 200 ezer Km-t futott 2008-as Octavia ökör sok.
2016. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
33%

Nekem az 1.6-os Opelem 200 ezernél (tényleg annyi volt benne, mert én hajtottam bele annyit) fékpad szerint leadta a 100-105 lóerőt, ami a gyári speckóban is benne van és azt tegyük hozzá, hogy ugyanúgy jóval a BMW mögött van minőségben, mint a Golf.


200 ezer km még alig valami ezeknek az autóknak. Ha nem hagyják ki az olajcserét 50 ezer km-en keresztül, hanem rendesen cserélik amikor kell, ugyanígy a hűtőfolyadék, vízpumpa, és egyéb cserélendők is meg vannak rendszeresen oldva, akkor 200 ezernél még semmi bajának nem szabad lennie egyik autónak sem.

2016. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

#17 Nézd, le lettünk pontozva, mert nem BMW-nk vagy Audink van. :(

Azért azt nem lehet mondani, hogy az Opel és a VW le van maradva a BMW-től. Régen is hozta azt a színvonalat, ma viszont nagyon hasonló a legtöbb márka. Már szinte csak a márkát fizeted ki, meg a felszereltséget.

2016. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
49%

"Már szinte csak a márkát fizeted ki, meg a felszereltséget."


Tevedni meltoztatol, de nagyon.


Egy Opel pont olyan messze van egy BMWtol amennyivel olcsobb.

2016. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
29%
Mi több mint 5 millióért vettünk új Octaviát bár lett volna pénzünk BMW re is. Aki pedig BMW-t vesz 2 millióért az kicsit olyan gazdagnak akarok tűnni de nincs pénzem fajta szerintem.
2016. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!