Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatnék többet az új...

Honnan tudhatnék többet az új autómról?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vásároltam egy kocsit használt autókereskedésben, a régit beszámították és ráfizettem erre. De valami nem stimmel vele. az elözö gazdája semmit nem mond róla és nem is foglalkozik ezzel. Ahol vettem ott se. Mit tegyek? honnan tudhatnék meg róla többet hogy pl eredetileg kié volt, balesetes volt e stb..

2016. jan. 16. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés...kezdésnek azt javaslom, keress olyan valakit, akinek van festékvastagság-mérője..

..egy jobb karosszériásnak(is) van..ha a dukkó hibátlan, lehet továbblépni.

Gondolom az eredetvizsgálat tisztának mutatta ki, minden ok.(főleg, ha az eladó vitte vizsgálatra) ha te vitted vizsgára, és rendben, akkor ismét tovább lehet lépni..

A márkája szerinti szervizekben kérdezz rá, főleg az előző tulaj lakhelye környékén, volt-e rendszeresen ellenőrizve?


Ha van ismerősöd, megnézetném a kipufogó-gáz összetételét..az sokat elárul a motorról, a lambdaszondákról, katalizátorról..ugyanis előfordulhat, hogy a motorhiba-jelző ki van kötve..ezt akár egy ötezerforintos kompjúteres vizsgálat is megmutatja...


ha ezek mind rendben vannak, akkor kérj egy kávét, és dőlj hátra.


ennyit tudtam így első nekifutásra..

2016. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj hogy mindent az eladó intézett.
2016. jan. 16. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!