Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Töléshiány! Uj generátor van...

Töléshiány! Uj generátor van az autoba kb 3 napos és valamikor reggelente világit a töltés lámpa inditás után miért van ez? (Finnországba élek naponta -25, -26 fok van)

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Befagy a relé? Létezik?
2016. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 1995 óta teszi ezt a Passat-unk (akkor lett generátor cserélve benne). EZ azért van, mert más elektronikával szerelik a generátort, így kicsit fel kell pörgetni a motort, ahhoz hogy töltsön. Egyszer már sikerült lemerítenem, pedig végig alapjáraton járt az autó.
2016. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen autó?

Nekem is Passat-tal, 1992-essel volt ilyen tapasztalatom, de nyáron is volt, hogy csinált ilyet. Indítás után égett a töltés lámpa, halványabb volt a fényszóró, lassabban törölt az ablaktörlő, amíg alapjáraton ketyegett a motor. Miután egyet pöccintettem a gázon, máris minden rendbe jött. 17 évig használtam így. Más autóban sose tapasztaltam ilyet, VW-ben sem.

2016. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Opel zafirám van 2000-es 1.6-os nagy hideg van itt Finnbe nem tudom mitől lehet.
2016. jan. 18. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!