Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tempómat utólagos beszerelés....

Tempómat utólagos beszerelés. Érdemes?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen érdemes, én is meg fogom kísérelni. Fogyasztásba is segít egy picit és kényelmesebb is. 60 ezer elvileg egy tempomat.
2016. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha nehéz egy adott erővel nyomni a gázpedált, akkor igen. Én általában naponta kétszer 1,5 órát szoktam vezetni, itt még nem fárad el a lábam, így szerintem csak akkor éri meg, ha valaki nagyon sokat vezet hosszú távokat.
2016. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem érdemes.

Nagyon nagy találmány, nem véletlenül építik be minden jobb autóba.

Kicsit még drágállom, de már gyúrok a vételére. A szervízben is van, akár ott is beszerelik.

2016. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Autópályán nagyon hasznos mikor nincs forgalom, illetve hosszú falvakon mikor keresztülmész, és tartani akarod az 50-et, akkor is nagyon hasznos.
2016. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hasznos, de nem ér meg bármi pénzt.

az enyémbe 36 ért raknák be. Ezen már agyalok. 50-et nem adnék érte

2016. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Tényleg már csak az automata sávtartás kéne nektek,és gyönyörködhettek akár a tájban is..xD


Ember..magyarországon tempomat? Vagy letúrnak az útról,vagypedig egy ignis felejti magát a belsősávban.

Végülis csúnyán begörcsölhet a lábad 1 óra alatt amíg eléred az úticélod pihenő nélkül..Hallottam már ilyet,le kellett vágni.

2016. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

6-oska

Igen, pont Magyarországra ideális a tempomat, mert nagyjából alföld az egész, és nyíl egyenes utak és autópályák vannak, ide való a tempomat.

2016. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy nem a belvárosban használjátok ...
2016. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasznos is lehet, attól függ, merre és hogyan használod.

Nem tudom, milyen kocsid van, de sokba gyárilag kb kiépítették, csak kapcsoló kell hozzá, meg egy aktiválás szervizben . Így csak kb 10-20 ezer. Renaultok nagy része pl ilyen.

2016. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!