Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én vagyok a szemét, vagy...

Én vagyok a szemét, vagy teljesen normális, hogy félbeszakítottam a vezetést?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmnek vettem egy autót, már nem vagyunk együtt, így most eladnám.(városi kisautó, 1.2 Twingo)

A napokban meghirdettem.

Rövid egyeztetés után, ma jött egy apuka a 20 év körüli lányával,neki lesz a kocsi, friss jogsi stbstb...

Telefonba tök korrekt volt az apa, vele beszéltem végig, semmi gond nem volt, elmentünk próbaútra, én vezettem.

Aztán vezessen a lány is, elvégre neki lesz.

Helyet foglal, apuka meg engem ültetne hátra.Hát mondom nem.

Nagy nehezen beül hátra apuka, a csaj elkezd vezetni.

Valami borzadály volt, végig a padkán ment, úgy szóltam,hogy elférünk az úton is ám.

(közben apuka hátulról dicsérgette a lányát, meg mondta neki mit hogy)

A csaj akkorákat fékez mint az állat, belerúg a fékbe, de nem lassítana egyenletesen....

Szabályosan féltem.

Aztán egy parkolóból kihajt az érkező autó elé, az akkorát fékezett,hogy azt hittem itt vége a dalnak, de megúsztuk.

Mondtam is,hogy jó elég, ha érdekli őket az autó, apuka még vezethet, de amíg az én tulajdonomban van a gép, addig ez a lány nem fogja vezetni.

Erre apuka elkezd hőbörögni,hogy de hát mi az,hogy nem engedem a próbavezetést, ő nem vezet mert nem neki lesz az autó, ha ő vezet akkor a lánya nem fogja tudni,hogy jó e a kocsi meg nem is volt gond, a másik autós is hülye volt, erről nem csak a lánya tehetett stb, és sértődötten a meghirdetett 320-as árra mondott egy 250-et,mivel ő zsákbamacskát vesz,hisz alig mentünk vele, én mondtam,hogy bocs öreg, de 290 az alja.Az neki nem jó,így elköszöntünk.

Úgy felbosszantottak,hogy az nem igaz, ti nem így tettetek volna?

Én úgy érzem maximálisan igazam volt...


2016. jan. 19. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, jól tetted, majd jön másik vevő és megveszi.
2016. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én totál együtt érzek veled. Idióta csaj kárt okoz az autódban azt ki fogja kifizetni? Hát ők nyilván nem.

Mondtad, hogy apuka vezetheti, amiből az állapotát azért ha ért hozzá felmérheti meg, hogy milyen vezetni.

2016. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ráadásul, nem viccelek, egy fél egységet lement a benzinmutatót, kb 40 km alatt. (nekem legalább 80 alatt szokott lemenni a fél egység, igaz, én gyakrabban váltok)

Szinte így is érzem,hogy vesztett az autó az értékéből....

2016. jan. 19. 17:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Miért vesztett a értékéből ?
2016. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem vesztett, csak dühös vagyok.

Arra utaltam, hogy úgy kezelte a csaj az autót,hogy kb olyan kopást okozott, mint más 1-2 hónap alatt okoz az autójának...

Persze,ez is túlzás, de a lényeg a haragomon van, azért írtam.

2016. jan. 19. 18:00
 6/13 anonim ***** válasza:

1. Totál jogos volt részedről, én is ezt tettem volna. Amíg a te tulajdonod az autó, te rendelkezel annak sorsáról.

2. Miért mentetek 40 km-es próbakört???

2016. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Még azt mondja alig mentünk vele 40 km alignak számit :D :D te korrekt voltál

Őket nem kommentálom

2016. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

40 km-t kocsikáztattad a csajt? Max 10 km, pláne ha ilyen hülyén vezet.

Az a helyzet, hogy hiába nem adtad oda te az autót, így megvették a következőt. Úgyhogy mindegy lett volna, ha eladod te nekik az autót. Persze teljes mértékben megértelek.

2016. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Még rendes is vagy, és azt se engedem meg, hogy egy ismeretlen ember 1 métert is menjen vele. Nem ismerem, több száz lóerős autók, ha nem bízik bennem, elmehet átvizsgáltatni. Sajnos itthon az emberek visszaélnek a helyzetükkel, és sokan csak kocsikázni akarnak egy jót.

De én megmondom a vevőjelöltnek, hogy kérésre bármit megcsinálok az autóval, de nem vezetheti.

2016. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

40 km? te is balek vagy, 3-4 km alatt minden kiderül egy autóról, annak, aki ért hozzá, és komoly szándéka van.

A te idődet is húzzák az ilyenek, mond meg kell az autó vagy nem, nem árulsz zsákbamacskát, ennyiért odaadod, ha kell vigyék, ha nem akkor helló.

2016. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!