Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson blokk felújítás?

Simson blokk felújítás?

Figyelt kérdés

Tehát can egy működő simsonom. Amit megbízhatóbbá akarok varázsolni, kicsit erőtlen is. Hengert ingyen megfúrják. Dugattyú szettet kell vennem. Főtengelyt nem ártana akkor már felújíttatni. Az egy 6-7 ezerből megvan szerintem. És az összes csapágyat szimeringet és persze tömítést kiakarom cserélni benne. A többi dolog az jó benne. Kérdés ez kb mennyiből jöhetne ki? A gyújtást meg valami profival akarom belövetni. Megszakító meg kondenzátor csere esetleg.

Simson s50n ről van szó egyébként.


2016. jan. 19. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem muszáj szerintem ne húzd szét a blokkot he még gyári..

Hengerből is csak utángyártott szart fognak adni,ha cserébe leadod a régit.

Erőtlenség adódhat a dzsuvás kipufogó miatt is,égesd ki és utána nézd meg milyet lép.

2016. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rég nem gyári. Már vagy 25-ször fel volt ujítva :D. Nem leadom a hengert hanem ezt megfúrja az ismerős. Ezt kapom vissza. Kipufogót majd kiégetem. De egy éve égettem ki kb aztán akkor se ment jobban.
2016. jan. 20. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!