Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 316 ti compact ot mikor...

BMW 316 ti compact ot mikor kell szervizbe vinni?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék venni és ezt néztem ki magamnak

174.000 km

11/2002 EZ

85 kW (116 PS)

Benzin

HU/AU 10/2016


2300 Euro és az érdekelne, hogy mikor tanácsos szervizbe menni vele és kb mennyik az árak erre a típusra? esetleg van-e olyan oldal ahol ezt leírják? előre is köszönöm.



2016. jan. 23. 10:27
 1/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem,hogy első autóm lenne
2016. jan. 23. 10:37
 2/6 anonim ***** válasza:

"mikor tanácsos szervizbe menni"

amikor valami elromlik/elkopoik benne,vagy éppen a kötelezők cseréje következik.

2016. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tény egy kicsit hülyén írtam le. Milyen tapasztalatok vannak ezzel a típussal? első autónak jó? és akkor úgy kérdezem drága a szervizelése?
2016. jan. 23. 10:42
 4/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Tök mindegy mennyi a kilométer vásárláskor, első körben szervízbe illik vinni.


Olajcsere stb.., még a vezérlés csere sem extrém dolog ilyenkor.


Utána én azt mondom, arany középút a 15 ezer km-enkénti olajcsere.


Ez után jöhetnek a kopó alkatrészek időszakos cseréje de ha találsz normális szerelőt ezek miatt úgyis szól.

(Az enyém pl szólt, hogy valószínűleg köv. szervíznél valószínűleg hátsó féktárcsát kell cserélni, így ezt tudom kalkulálni.)


Ezen kívül csak extrém esetben kell vinni, ha pl lerohad az út szélén vagy valami durva hibakódot dob, stb..

2016. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írtad volna, hogy első autód lesz, akkor is tudtuk volna. Ezen az oldalon minden húszéves ilyet akar első autónak.
2016. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazából nem nagyon ragaszkodom a BMW-hez csak tetszik ez az autó
2016. jan. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!