Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150. 000 forintért milyen...

150. 000 forintért milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Elvárásaim nem nagyok, viszont az autó legyen annál inkább. Lehetőleg minimum 2 literes benzines motorral, de 6 liternél ne egyen többet. Műszakilag legyen kifogástalan, törés mentes, maximum bevásárló kocsitól lehet rajta horpadás. Ne rohadjon, viszont legyen szép fényezése. Az se baj, ha rendelkezik autómata klímával, de minimum manuálissal. Ja és 150.000-nél ne legyen benne több kilométer.

És azt még elfelejtettem mondani, hogy átírással együtt értendő az ár.

Véletlenül nem rudja valaki, hogy hogyan kell használni a keresőt, mert mintha már tettek volna fel ezer meg egy ilyen kérdést, s hátha nem lett okosabb azóta az emberiség.


2016. jan. 23. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy unatkozol vagy kezdem,hogy miért fizetnek a városgazdálkodásos munkásoknak olyan keveset (mert nem divat az ész).
2016. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked fogja valaki a kezed vagy alapból vagy ennyjre hülye?!

Meg nem unod még ezt az idetlen kérdést kiírni a héten már vagy tizedjére?!Találj már ki valami újat ha csak trollkodásra telik!

2016. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem sajnos én magamtól lettem ilyen okos, senki sem segített benne, pedig akkor biztos átlépném a hülyeség határait, így azonban csak súrolom.

De szívesen tanulok a tapasztaltabbaktól e téren.

2016. jan. 23. 15:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bicikli!

ennyi pénzért csakis biciklit, tökipompos!

2016. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalatokból tanulsz ,akkor városgazdálkodás : útsózás,fűnyírás havi nettó 80-ért,ne aggódj vicces nem voltál,lettél.
2016. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet válogatni is :D

2016. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

80 000 nettóban? Hol lehet jelentkezni? Kapálni tudok, a sózást meg estin majd megtanulom.

Tudod van aki azt is értékeli ha nevetnek, attól függetlenül, hogy vele vagy rajta.

2016. jan. 23. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek , nem tudom mit hiszel vicces vagy?Jófej pár ember szemében?

Semmi kötekedés,de komolyan.

Mert nekem egy magát butának beállító,vagy legalább azt a látszatot kelteni akaró ember nem vicces.

2016. jan. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!