Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hangszórókat vegyek az...

Milyen hangszórókat vegyek az autóba?

Figyelt kérdés

Nincs az autóba semmi hangszóró. Előre gondoltam 1 pár 2 utas komponens szettet de hátra milyet vegyek, ugyan úgy 1 pár 2 utast ?

segítséget köszi előre is


2016. jan. 24. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hátra nem kell venni semmit mert elrontja a színpadképet.
2016. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor miért áll a gyári hangrendszer 6-8-10 hangszóróból ?
2016. jan. 24. 21:09
 3/4 anonim válasza:
előre szerintem vegyél egy 4 hangszórós szettet, én FOCAL ISS 130-at épitettem be ez kb. 40ezer forint, viszont hihetetlen jó nagyon megérte. Hátulra inkább mélyovált javaslok de azis 30ezer forint körül mozog, úgyhogy ha normális hangredndszert akarsz 100alatt nem jössz ki. És ugye ezeknek kell a meghajtás is tehát ha nincs jó rádiót érdemes aztis beujítani, esetleg egy erősítőt is.
2016. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valami hátulról szól akkor az elrontja a színpadképet.

A hangminőségversenyekre készült autókban nincs is csak első szett. Az egyszerűbb autókban nem törekszenek a jó hangminőségre ezért leszarják a színpadképet. A luxus autókban a 10-18 hangszoró azért nem rontja el a színpadképet mert azokban hangprocesszor (DSP )is található. A kétutas hangszórók rosszabb hangzást adnak mint a szettek. A kalaptartóba hangszórót tilos beépíteni, hátra csak a mélyládát szabad rakni.

2016. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!