Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VOLVO V40 (2015) vagy AUDI A4...

VOLVO V40 (2015) vagy AUDI A4 2012?

Figyelt kérdés
A VOLVO sokkal jobban felszerelt, bár az audinak a formája sokkal jobban tetszik. Te melyiket vennétek? Vagy ha egyiket sem, akkor ilyen árban milyen kocsit?:D

2016. jan. 25. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a volvot választanám a kettő közül.
2016. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ha fontos neked a csomagtartó akkor talán az A4 jobban pakolhato. Formára nekem egyértelműen a Volvo tetszik. Meg tized annyi van belőle az utakon mint A4bol.
2016. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát formailag nekem teljes mértékben az Audi jön be, imádom a német autókat, nekem egy VW Jettám van. Nos szerintem a legfontosabb szempont hogy neked melyik tetszik. Ha beleszeretsz egy autóba akkor hiába vannak észérvek a másik mellett, úgyis azt választod amelyik neked szimpatikus, és ez így van rendjén. Én mindenképpen Audit vennék, persze ésszerű kereteken belül. A Volvo is egy nagyon precíz, megbízható és igényes autómárka. Nekem formailag kevésbé tetszik, viszont a beltér annál inkább. Jó dolog ha sok mindennel fen van szerelve, viszont abba is gondolj bele hogy annál több minden is romolhat el. Bár friss modell révén, erre azért kevés az esély. Én mind a két modellből a 2.0 dízelt javasolnám, hiszen nagyon kedvező a fogyasztásuk. Ilyen árkategóriában még talán jó választás lehet: Volkswagen Jetta/Passat 2.0 TDI (2015); BMW 316, 318 (2012)
2016. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volvo újabb és huszad annyira nem lopják mint az ódit. Egyértelműen volvo.
2016. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De nekem az a problémám, hogy 2015-ös és rengeteget veszít az értékéből? Nem? Vagy nem vészesen?
2016. jan. 26. 18:50
 6/7 A kérdező kommentje:
mármint a volvo*
2016. jan. 26. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Az audi árba 5M körül van, a volvo meg 6, ha jol néztem a neten. 3 év múlva mind2 3,5M körül ér majd, viszont az audi alapból olcsóbb volt, plusz nagyobb is maga az autó. Én az audit venném.
2016. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!