Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G vagy 307-es...

SpeedyDeejay kérdése:

Opel Astra G vagy 307-es Peugeot? Melyiket miért és miért ne.

Figyelt kérdés
1.6 benzin mindkettő, nagyjából ugyanannyi kilóméterrel. Évjáratban sincs sok eltérés.
2016. jan. 27. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Én béreltem 307-est, 28 ezer km-nél már gondok voltak az elektromossággal. Konkrétan villódzott a műszerfal. Amikor besötétedett, pont kanyarban kellett rájönni hogy nem csak a műszerfal villódzik, hanem minden. Értsd a fényszóró is.

Akit eddig ismertem peugeot-st, legalábbis akinek 307-előttiek voltak,405-öst és 605-öst láttam, mind az elektromosságra panaszkodtak.


A családban van egy 1.4-es g-astra, nullától 200 ezer km-ig szinte semmi baj nem volt, csak kopóalkatrész csere.


Az edzőm f-fel kezdett 16 éve, azóta a második G-astrája van mert olyan elégedett.

Nem luxus meg versenyautók, de nagyon megbízhatók. Elvieleg ezek már nem is rohadnak mint az F. Ami nálunk legalábbis még nem, bár garázsban tartják.

2016. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha kell valami alkatrsész, nem tudom hogy valamaelyik drágább-e, de opelhez általában kapni mindent.
2016. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alkatrész dolog nem téma, szakmából adódóan gyári alkatrészeket beszerzek listaár minusz 48%-on. A cégautóm egy 2014-es P. Partner rengeteg filléres elektromos problémával. A lényeg igazából az, hogy menynire birják a strapát a fent emlitett vasak, kényelem, futómű hosszútávú fenttarthatóság (10évnél öregebb 150E km feletti autókról beszélünk) szempontjából. Az sem elhanyagolható, hogy azért tolom neki rendesen (nem gyilkolom, és lelkisen gondoztam mindig az autóimat).
2016. jan. 27. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is kérdés, hogy Astra G
2016. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. nálunk au apósnak van opel, kb 250 ezer lehet benne, új autóként vette. Egyszer volt gond az egr szeleppel, bekoszosodott.


A P.-ról nincs hosszó távó tapasztalatom.

Egyébként nem vagyok opel fan, de megbízhatósági szempontból csak ajánlani tudom.

2016. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha örök életedre attól akarsz félni, hogy megint milyen elektromos kütyü ment ki és mennyibe fog kerülni akkor 307.


Ha megbízható kell akkor Astra

2016. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
307 volt több ismerősömnek. betojik valami és ott maradsz ahol vagy. Kit érdekel ha 20 ft-os baja is van, ha nem visz haza.
2016. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek az ismerősök Renault-ra váltottak. Ugyanaz, csak éppen nem hagy az út szélén, de a villamossági szerelő mindig benne van:-(
2016. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!