Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sokszori eredménytelen...

A sokszori eredménytelen indítózás milyen hatással van az önindítóra, mit tesz benne tönkre?

Figyelt kérdés
A múltkori kemény fagyos idők után beadta magát a kocsim.. egyik nap még sikerült egy indítást kihozni belőle. Mik az esetleges alkatrészek, amiket ki kell cserélni benne? Mert, akkor úgy rendelem hozzá alkatrészt.
2016. jan. 28. 04:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyi a sokszori. De amúgy lehet hogy akksi csere csak. Lehet komolyabb baj is, ami nem pont a hideg miatt van, csupán most jött elő. Lehet az elektromos vezérléssel is gond. Mielőtt bármibe beleugrasz, nézd meg az akksit. Ha az ok, akkor nézesd meg hozzáértővel. Nekem nemrég pont az elektromos vezérléssel volt gond. Az egyik műanyag védő burok meg volt repedve (gondolom az idő segített neki :D) bepárásodott (biztosan hosszabb idő alatt ez csinált némi szutykot benne) és ez elég volt hogy az addigi hibátlan működést egyik reggel azzal fejezze be, hogy nem indult. Akksi rendben, hajtott mindent, szikra volt, mégsem indult. Hozzáértő kimérte a hiba helyét vagy lehet látta is... Kicserélte a hibás alkatrészt, burkolatot azóta is pöccre indul. Mindenestől 9 ezer ft volt. :)
2016. jan. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem volt már szénkefe-cserés a skoda 120-som. ezelőtt 18 évvel. most gázolajos a járművem, ebben sem szívesen indul hidegben. de van beletéve egy plusz kábel gombbal a végén a fülkében. ezzel kell izzitanom fél percig , aztán szépen beindul a kulccsal is. .
2016. jan. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most ugyanígy vagyok. Egy kemény fagyos éjszaka után egyszerűen nem indul. Ahogy enyhül az idő már megy és utána már pöccre indul. Szerintem akksi.
2016. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!