Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van nekem egy Keeway F-act-om....

Kikjj kérdése:

Van nekem egy Keeway F-act-om. Az vele a probléma hogy hidegen nem mindig indul önindítóra és berugóra sem. Melegen pöcc röff. Ha kiveszem a gyertyát látom hogy picit olajos. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
szivatóval van gond, autómata vagy kézi? de gondolom automata, nem szív benzint hidegen és nem indul...csak jó kis idő után esetleg...melegen indul anélkül már
2015. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tényleg azt elfelejtettem írni hogy egy kis idő (kb 15 perc) után ha sokat próbálkozok meg nyomom az önindítót (szegény :D) akkor elindul. autómata szivatós. és az olajos gyertyával mi lehet?
2015. ápr. 7. 00:32
 3/4 anonim ***** válasza:
hát mivel próbálod indítgatni , ugye jön az anyag.. de mivel szerintem nem ég el rendesen ezért meggyűlik ott :)
2015. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Karburátor beállítás, szívató csere. Ne haragudj de úgy néz ki nem nagyon értesz hozzá, inkább beállítást bízd olyas valakire aki esetleg állított be hasonlót. De egyébként nem nagy ördöngősség.
2015. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!