Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki aki ért az autókhoz...

Valaki aki ért az autókhoz segitene?!

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek ezek a Multicolor Angel eye fenyszorok.. taviranyitos stb.. [link] itt a link.. ilyesmi.. es hogy az en automba lehetne ilyet tenni mert ahogy olvastam csak bmw :(.. amugy Renault Megane Cabrio !

2016. jan. 29. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy sima ledszalag. Abba faragod bele amibe akarod.

Az már más kérdés, hogy kb mint a búcsúscigányok úgy néz ki a kocsi, megb/szkodnak érte.

2016. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kristály lámpád van már hátul? Mert tudok adni olcsón egy párat hozzá!

:D

Létezik megfizethető áron gyári jóváhagyási jellel ellátott angel eyes lámpa hozzá, azért nem zaklat a yard.

2016. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem tehetek róla, de nekem az ilyen utólagos kütyürészések mindig a "cifra nyomor" kategóriába tartoztak.
2016. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Az a baj hogy a rendes angel eye a kocsimba 50 ezer.. es hozza meg ez a led karika 20 nem akarok 70-80 ezret egy lampara kolteni nekem azert sok az :D azert gondoltam valami sufni tuning diler elmondhatná hogy tákiljam bele ugy hogy ne legyen annyura ronda :D
2016. jan. 30. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!