Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem típusazonos motornak mik...

SchossoW kérdése:

Nem típusazonos motornak mik a költségei?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Golf 3 1.9TD a tulajdonomba AAZ 75lovas motorral. 110lovas AFN motort akarok bele rakni ( osztrák papíros ) Kérdésem pedig az lenne hogy ilyenkor milyen költségek állnak fenn? Műszaki és új forgalmit tudom. Motort is ugyan úgy kell honosítani mint ha kompletten egy autót vennék? Vagy hogy működik ez? Válaszokat előre is köszönöm. :)

2016. jan. 29. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem típusazonos motort, ha jól tudom Magyarországon nem is lehet beletenni az autóba.
2016. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Többe kerulne az egesz papirozás(mar ha engedelyeznek)mint amennyit az egesz autó ér!
2016. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Közbe érdeklődtem máshol is. Kell beépítési engedély plusz autószerelőtől még pár dolog és utána tudom KPM-re küldeni a kocsit. De ha nem engedélyezik akkor oda az addigi bele fektetett pénzem.
2016. jan. 29. 13:06
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem érdekel engem hogy mennyibe kerül. Építeni akarom a saját igényeimre. Miért ír olyan ember ide aki okoskodik? Tudom hogy az utolsó forintot is kiveszi a zsebemből de legalább az én igényeimre lesz formálva a kocsi. :)
2016. jan. 29. 13:08
 5/19 anonim ***** válasza:

Rendszámot is elveszik...


Sajnos nem vagyok pontosan tisztában ezekkel, de nem úgy van, hogy a KPM vizsga már megszűnt?


A másik az, hogy én nem rég az öreg Suzukimon akartam indexet kicserélni helyzetjelzőre illetve helyzetjelző indexre és lepapíroztatni igen csak drága, 50x több időbe és pénzbe kerülne mint maga az egész művelet, rá is hagytam, sztem akkor egy motor lepapíroztatása csillagászati összegbe kerülne.

2016. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sztem meg csak érdekel a pénz, mert akkor nem itt lopnád az időt azzal, hogy hülye kérdést teszel fel, hanem elmennél egy szakemberhez és megbeszélnéd vele.


De ennyi erővel tegyél bele egy 1000-es Swift motort, de azt előre és hátra is, legyen közös hajtás láncra és váltóra kötve, a váltó pedig legyen automata!

2016. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írtam építeni szeretném az autót van aki erre költ van aki arra... Idő és pénz nem akadály csak még is tisztába akartam lenni ezekkel hogy mi a menete rejtett költségek stb. Fékek új futómű ezeket is tudom hogy cserélni kell benne mert erősebb motor mást igényel mint a gyári. Motor része érdekel(t) csak az egésznek...
2016. jan. 29. 13:14
 8/19 A kérdező kommentje:
Hülye kérdés mert nem tudsz rá válaszolni :D Oké :D Maradj a suzukidnál :D
2016. jan. 29. 13:15
 9/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj már b+,hogy válaszoltam a kérdésedre te gyökér!Csak azt nem tudom,hogy ha ilyen kiba okos meg ügyes vagy,akkor minek kérdezgetsz itt?!


Milliószor jobban járnál,ha vennél egy olyan golfot amiben alapból olyan motor van amilyet akarsz!Bagóért utánad hajítják már ezeket a 20+ éves lomokat!De akkor te sz0pjál meg kínlódjál egy ilyen párszázezres szarral meg a papírozásával!

2016. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommentedet :) Ebből is látszik hogy édesanyád nem nevelt meg.... Pedig rád fért volna te utolsó falusi köcsög paraszt (Csak hogy a te szinteden beszélgessünk) . Fáj hogy valaki saját magának épít kocsit? Gondolom te ilyen buszos kisköcsög vagy azért ugatsz itt :) Azért kérdezek itt mert előtte informálódik az ember vagy nálatok nem így falu helyen? :D Már mindent megtudtam amit akartam de erre a kommentre reagálnom kellett. Mert egy tanulatlan ember vagy :D Ha már nem értesz az ilyen dolgokhoz egyből felkapod a vizet :) Nem baj neked elnézzük nem szégyen a 8 általános :) Ez a pár ezres szar amiről te beszélsz látatlanba sokkal többet ér mint neked 15 évnyi buszjegyed :) Tudod eszmei értéke is van egy járműnek. ja és hozzá tenném 23 éves "szar" amin egy rozsdafolt nincs és nem egy ember nézi meg az utcán mert ha tudsz olvasni én ÉPÍTEM :) Mellékesen ha találsz bagóért olyan golfot szívesen várom a linket adok érte neked egy buszjegyet holnap ne kelljen venned :) További szép napot te gyökér! :*
2016. jan. 29. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!