Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem típusazonos motornak mik...

SchossoW kérdése:

Nem típusazonos motornak mik a költségei?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Golf 3 1.9TD a tulajdonomba AAZ 75lovas motorral. 110lovas AFN motort akarok bele rakni ( osztrák papíros ) Kérdésem pedig az lenne hogy ilyenkor milyen költségek állnak fenn? Műszaki és új forgalmit tudom. Motort is ugyan úgy kell honosítani mint ha kompletten egy autót vennék? Vagy hogy működik ez? Válaszokat előre is köszönöm. :)

2016. jan. 29. 12:09
1 2
 11/19 veterán vas ***** válasza:

-nem állnak fenn költségek

-nem kell honosítani

-nem kell műszakira vinni

-nem szükséges új forgalmi

-nem

-nem

-nem....


Ugyanis Magyarországon -közúti jármű esetében- nem engedélyezett, az ilyen jellegű átalakítás.

2016. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mondom én,hogy csak nagyon okos vagy!További kellemes szarakodást a golfoddal!Mondjuk legalább hozzád illő autót sikerült választanod....pont annyit érsz mint egy ilyen ótvar fóvé!
2016. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ideges vagy aranyom? Mondtam nem szégyen a 8 általános :) Vagy ütnek otthon azért vagy ilyen nagyfiú az interneten? :O Nem baj barátom nem ítélünk el miatta :) Max valaki majd jól szájba fog baszkodni emiatt :D Anyukádat puszilom este megyek hozzá. Szia :D
2016. jan. 29. 16:42
 14/19 anonim ***** válasza:

Messzire kerültünk a kérdéstől.

Az anyuka fölemlegetése viszont megmutatta, hogy a két vitázó közül melyik is a valódi paraszt?

2016. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Anyámat nem tudom minek kell belekeverni!Valószinüleg tényleg ennyire primitív bunkó vagy,hogy csak ennyire futja tőled,hogy rögtön anyázol!Erre a szintre inkább nem süllyedek le!


Feltettél egy kérdést,válaszoltunk rá normálisan,erre jön az,hogy minek okoskodunk!Akkor old meg az életed magadtól,ha ennyire tájékozott vagy!


Persze erre most megint feltétlenül írjál valami nagyon frappáns 8 általános meg stb választ,hogy lássuk mégis ki a Jani,meg nyilván legyen már a tied az utolsó szó!

2016. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hidd el nem nagyon érdekel :D
2016. jan. 29. 16:59
 17/19 A kérdező kommentje:
Okés buszos fiú :D Ügyes vagy :D
2016. jan. 29. 17:01
 18/19 anonim ***** válasza:

...és a Jani odamondta!

Aztaaaa! :D

2016. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Lévén szívem csücske az autó, régi felhasználó vagyok itt. Elmondhatom neked, hogy 3 igazán "nagy öregje" van ennek a kategóriának, akik véleményére érdemes odafigyelni. Hogy név szerint említsem őket, az egyikük pont Steinberg. Anélkül, hogy sorrendet állítanék köztük, ugyancsak kompetens figurája az oldalnak Veterán vas, és John Mc Lean is. Szóval ebben a kérdésben szép lehetsz, de okos nem.
2016. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!